Plastové kontejnery a palety k pronájmu šetří firmám náklady

Schoeller Allibert je evropským lídrem na trhu s kontejnery a přepravkami, který působí po celém světě. Už dlouhé roky nastavuje trendy v tomto oboru a letos tomu není jinak. V reakci na covid-19 přišel s možností pronajímat si plastové kontejnery a palety.V podnikání je třeba plánovat dopředu, zejména zisky a výdaje. Každý projekt se pečlivě předvídá a počítá se s některými faktory. Roky 2020 i 2021 však mnohým podnikatelům ukázaly, že někdy předvídání není možné. Firmy začaly dvakrát přemýšlet o každé větší investici, třeba právě i o utracení peněz za nové plastové palety. Přesně tohle společnost Schoeller Allibert dovedlo k myšlence pronájmu palet i kontejnerů. Touto novou možností vychází vstříc všem firmám, které nechtějí vložit spoustu peněz do vybavení.

Flexibilní logistika pro každou firmu

Kdo by si chtěl kontejnery či palety koupit, ten musí mít k dispozici velké finanční prostředky. Plastové palety k pronájmu však počáteční investici nevyžadují. Místo toho se částka rozloží, jako když platíte pronájem jakéhokoliv jiného zboží.Tato možnost je skvělá pro začínající podnikatele, kteří peníze na nákup obrovského množství přepravních kontejnerů prostě nemají, ale i pro firmy, jež si chtějí nechat prostor pro flexibilní nakládání s penězi. Covid nám ukázal, že si nikdy nemůžeme být 100% jistí tím, co přijde, a je lepší být připraven i na nepříjemné události.Ideální příležitost je to také pro společnosti, které si chtějí vyzkoušet, zda jim kontejnery pomohu k vyššímu výdělku. Pokud ano, mohou si je později zakoupit, nebo si jich pronajmout ještě více.

Pronajmout lze celou řadu modelů

Mezi kontejnery k pronájmu u společnosti Schoeller Allibert najdete veškeré populární modely. Z pevných paletových kontejnerů (RPC) jde o AgriLog, Agriplus a MaxiLog, jsou skvělé pro přepravu zeleniny, ovoce i mražených potravin. Ze skládacích plastových kontejnerů (FLC) jde o řadu Magnum Optimum a Magnum Optimum Optishute. Pronajmout lze rovněž kontejnery na tekutiny (IBC).Z palet jsou na výběr univerzální europalety H1 a palety Maestro, jež mají protiskluzovou základnu. Oba typy jsou velmi odolné a mají vysokou životnost ve srovnání s dřevěnými paletami.

Kontejnery i s technologií SMARTLINK

V rámci pronájmu společnost Schoeller Allibert nabízí jenom to nejlepší. Vratné plastové kontejnery jsou vybaveny také novou technologií SMARTLINK, jež umožňuje jejich lokalizaci. Kdo má zájem, může přes speciální software sledovat, kde se kontejner nachází, či zapnout si upozornění po překročení nějakého území.Standardně se kontejnery a palety pronajímají minimálně na 3 roky. Další informace o modelech k pronájmu a všech pravidlech je dobré probrat přímo se zástupci společnosti. Ti také ochotně pomohou se správným výběrem kontejnerů a palet.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient