Najděte si kancelář podle vašich představ

Začínáte podnikat, či už nějakou dobu svou činnost provozujete a zrovna nyní sháníte kancelář? Rádi byste si ji pronajali? Důležité je mít představu o tom, co potřebujete, a hledat na správném místě.

Nejdříve si ujasněte, co chcete

palac-euro-astra5-840x500
Palác Euro, Palác Astra, Praha 1, Václavské náměstí 2
K hledání konkrétního pronájmu kanceláře přistupte, až si budete jisti, co chcete. Začněte tím, že si promyslíte, pro kolik lidí by měli kanceláře být a jaké zařízení by v něm nemělo chybět. Myslete i na budoucnost. Předpokládáte větší počet zaměstnanců v krátké době? Vybírejte místo optimální velikosti. Nebudete se muset brzy stěhovat.
Rádi byste si zařídili kancelář podle sebe, nebo se tím nechcete zatěžovat? Oblíbené jsou zařízené kanceláře s nábytkem, kopírovacím centrem, datovými službami atd. Nebudete se muset o nic starat a můžete dříve začít se svou činností z nového prostředí.
V neposlední řadě také promyslete umístění. Velkou měrou ovlivní cenu kanceláře. Pohodlně dostupné lokality (především centrum) jsou samozřejmě dražší, na druhou stranu snadnou dostupnost oceníte vy i vaši zaměstnanci, klienti a obchodní partneři. Máte jasnou představu o lokalitě? Pak je vhodné pátrat na místech s vyhledávačem kanceláří, abyste zbytečně nepročítali nerelevantní nabídky.
Zvažte i další aspekty a kritéria vyplývající z vašeho podnikání. Má nějaká specifika? Zohledněte je při hledání vhodných prostor.

Hledejte pronájem kanceláře na správném místě

pbc-fitout2-840x500
Palmovka Business Centre, Praha 8, Na Žertvách 29
Hledání vhodného místa je často velmi složité a zdlouhavé. Že vás zrovna zajímá hlavní město? Nabídek je dost, ale různých. Nechce se vám neustále vyhledávat inzeráty a zjišťovat, že nic není vhodné pro vaše účely? Obraťte se na společnost Prague Offices Solutions s.r.o. Najde vám pronájem kanceláře v Praze vhodný právě pro vás. Pro přehlednost se můžete podívat na mapu kanceláří. Snadno si zvolíte vyhovující lokalitu.
Firma poskytuje komplexní služby na pražském realitním trhu už od roku 2001. Jejími klienty jsou české firmy i firmy expandující na český trh. Využít můžete i četných dalších služeb, které vám cestu k pronájmu usnadní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient