Sázej s Robem – vyzkoušeli jsme účinnost sázkových tipů

Pokud rádi sázíte a rádi byste si tímto koníčkem přivydělali nějaké peníze, možná se také sháníte po zaručených tipech, které by vám umožnily najít zápasy, na které se vyplatí vsadit. Rozhodli jsme se proto vyzkoušet členství v klubu Sázej s Robem na stránce robstark.cz, která zaujímá k sázení střízlivější postoj, neslibuje na první pohled nesmyslnou úspěšnost, naopak si zakládá na perfektním zákaznickém servise. Nevybrali jsme ji náhodou, četli jsme totiž na Sázej s Robem recenze, které byly velmi pozitivní.

Sázej s Robem má perfektní zákaznický servis

První věc, která nás po registraci na stránce Sázej s Robem překvapila, je velmi propracovaný zákaznický servis. Nejde zde jen o poskytování tipů na výsledky zápasů. Ke každému tipu je k dispozici analýza, která vysvětluje, proč byste tomuto tipu měli věřit. V nabídce jsou kromě tipů i již sestavené tikety, které maximalizují zisk i pravděpodobnost výhry. Je zde také sekce money managementu, která vás naučí, jak správně rozdělit vklady, minimalizovat riziko a být v plusu i v případě, že nevyhrajete pokaždé. Super je také Youtube kanál, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o tom, jak úspěšně sázet.

Jak jsme byli úspěšní s tipy od Sázej s Robem

Samozřejmě jsme nečekali, že každý tip vyjde, to nám ani Rob nesliboval, byli jsme však překvapeni, že jsme skutečně po měsíci sázení od 1. do 30 listopadu dosáhli zhodnocení sázek ve výši 65%. Sázeli jsme jednak konzervativní tikety 7777, na kterých jsme dosáhli zhodnocení 13,1 %, tak riskantnější Kamikadze tikety, ve kterých jsme zhodnotili vklad o 117 %. Samozřejmě, ne každý měsíc musí být takto úspěšný, přesto však můžeme stránku Sázej s Robem s klidným srdcem doporučit jako skvělý zdroj informací a férových tipů, který vám umožní být konečně v plusu.

1 názor na “Sázej s Robem – vyzkoušeli jsme účinnost sázkových tipů”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient