Nakupte vysokotlakou hydrauliku od firmy Enerpac

enerpac

Jestliže se pohybujete v oblasti vysokotlaké hydrauliky, jméno firmy Enerpac je vám určitě známé. Tato značka na trh dodává čerpadla, válce, lisy, stahováky nebo hydraulické nářadí. Její výrobky se prodávají na všech kontinentech a v různých průmyslových odvětvích.

Úspěch značky Enerpac začal kolem roku 1910, kdy, tehdy ještě předchůdce této firmy, vyráběl vodní čerpadla pro automobily T-Ford a jiné vozy. Dodnes se drží na špici v technologickém vývoji, neustále vyvíjí nové nástroje, snižuje namáhavost obsluhy a zlepšuje produktivitu.

Její výrobky koupíte i u nás, partnerem společnosti Enerpac je například společnost PD profi, s.r.o. Co konkrétně sortiment zahrnuje?

Hydraulické válce

Hydraulické válce se využívají jako pohonné jednotky zvedacích plošin, zemědělských či stavebních strojů apod. Dají se využít pro tlačení, zvedání, ohýbání, držení či tažení. Pod značkou Enerpac jsou k dispozici například duté válce, hliníkové válce či válce s dlouhým zdvihem.

Hydraulická čerpadla

Také hydraulická čerpadla se dají pořídit v celé škále variant. První volbou je pohon – bateriový, ruční, elektrický, benzinový či pneumatický. PD profi však dodává více než 1000 různých variant čerpadel Enerpac, takže budete muset vybírat s rozmyslem.

Hydraulické lisy

Hydraulické lisy se v praxi využívají na lisování, tlačení, ohýbání či rovnání. Enerpac dodává lisy s velmi pevnými a silnými rámy. K dispozici jsou stolní modely, rámové ve tvaru C, dílenské lisy, lisy s posuvným rámem i montážní lisy.

Hydraulické stahováky

Hydraulické stahováky by se měly vybírat dle stahovací síly, dosahu a rozpětí. Enerpac je dodává s různými parametry, vždy jsou ale zhotovené z ušlechtilé vysokopevnostní oceli. Díky tomu mají dlouhou životnost i v těžkých podmínkách.

Hydraulické nářadí

Na stříhání, děrování, rozpírání či ohýbání se hodí hydraulické nářadí. V dílně se vám bude určitě hodit, dosáhnete s ním maximální přesnosti.

V nabídce PD profi je k dispozici i další hydraulika Enerpac, na konkrétní výrobky a další možnosti se podívejte sami na jejich webu pdprofi.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient