Nejvyšší čas myslet na léto

Zní to sice zvláštně, když máme teď plnou hlavu příprav na Vánoce, ale není až tak od věci pomyslet na letní dovolenou. Už jen pro ten pocit, že od zasněžených starostí necháme utéct hlavu mezi sluneční paprsky. Ve druhé řadě je pak teď velmi snadné sehnat zájezd za neuvěřitelné ceny. Co ho přibalit mezi dárky pod stromeček?

Ať se děje, co se děje, Řecko na svých krásách prostě neztrácí. Vydat se tam zapomenout na starosti je skutečná výhra. Kdo tam jezdí, dá mi za pravdu bez váhání a vy, co jste tam ještě nebyli – všechno je jednou poprvé! Tyto nádherné ostrovy slibují, že se na ně budete toužit vracet stále dokola.

Je těžké vybrat ten nejlepšíflag-979689_1280

Zaletět si na Krétu, na starobylý Rhodos, romantický ostrov Santorini, na Korfu nebo Zakythos, to nemusí být jen snem. Nejtěžší na tom je vybrat si ten, který vás nejvíce osloví. Jak to ale vědět předem? Nijak! Jedním začněte a procestujte Řecko celé. Teprve potom si můžete vyrobit grafy s poznatky, kde se o vaše nadšení postarali nejlépe.

Než definitivně zapíchnete prst do mapy, pro svůj klid si ještě porovnejte ceny a nabídky webového katalogu NewTravel.cz. Najdete zde přehledné srovnání cen, ale i podrobné informace o všech letoviskách. To abyste zodpovědně mohli určit, které z nich vás nejvíce láká.

Pokud toužíte po klidné rodinné dovolené, utečte na řecké písečné pláže lemované krásným mořem. Pohostinné hotely, památky z antických dob či svůdný podmořský svět vás vtáhnou do děje jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud si budete připadat jako ve filmu, nedivte se. Atmosféra Řecka taková zkrátka bývá.

Vánoční zájezd jako překvapení

Pro milovníky rychlých akcí má otevřenou náruč hotel hotel Golden Sun and Beach, ležící nedaleko krásné pláže ostrova Zakynthos. Romantikou nabitý zájezd od Štědrého dne do Silvestra vyrazí vaší drahé polovičce na pár dní dech, takže ani nestihne sbalit s sebou dávno napečené cukroví. Udělejte to za ni – budete za hvězdu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient