Nepřehlížejte Balkán, říká podzimní TRADE NEWS

Stavaři na Balkáně mají napilno. Díky outsourcingu do Bulharska a okolí se daří kancelářským projektům; z bouří v tradičních severoafrických turistických destinacích profitují letoviska na břehu Černého moře i v přilehlých horách; a posilující koupěschopnost východoevropských domácností navyšuje poptávku po bydlení. Stručně, příležitostí dnes region nabízí nepřeberně, a to i českým firmám, řekl exkluzivně TRADE NEWS Pawel Sudziarski, řídící partner společnosti Bates, která má centrálu v bulharské Sofii a své poradenství nabízí ve dvaadvaceti zemích (jiho)východní Evropy.

TRADE NEWS
TRADE NEWS

Listopadové TRADE NEWS přináší přehled příležitostí pro naše firmy na Balkáně, konkrétně v Rumunsku, Bulharsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a Černé Hoře. Oborově je zaměřeno na stavebnictví, na něž je u nás navázáno skoro 200 tisíc malých firem a podnikatelů. Zjišťujeme například, zda nastal stavební boom a jaké problémy musí řešit nejen stavební firmy, ale i investoři.

Číslo vyšlo tištěným nákladem 8200 kusů na 80 stranách. Jako vždy v něm najdete exkluzivní rozhovory, články, analýzy, inspirativní příběhy úspěšných českých firem, původní infografiky a další zajímavé novinky ze světového i domácího byznysu. Dvouměsíčník TRADE NEWS vydává již pátým rokem agentura ANTECOM jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

TRADE NEWS je distribuován bezúplatně přímo na konkrétní adresy a oslovuje nejen všechny členy AMSP ČR, ale i ostatní firmy a jejich obchodní partnery i ty společnosti a instituce, které jim nabízejí své služby. Je připravován ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, proexportní agenturou CzechTrade a dalšími institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například EGAP, ČEB, CzechInvest aj.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient