Netbox mění přístup k zákazníkům, otevírá pobočku v centru Brna

Netbox mění přístup k zákazníkům, otevírá pobočku v centru Brna

Z periferie do centra Brna. Takhle by se dal zkráceně popsat přesun zákaznického centra poskytovatele telekomunikačních služeb netbox. Obtížněji dostupné zákaznické centrum v Bystrci se mění za nové, které budou moci zákazníci najít v centru Brna na náměstí Svobody. Nová pobočka, pojmenovaná netbox store, otevře v pondělí 11. 7. 2016 v 11 hodin a 7 minut a v nových moderních prostorách zákaznického centra návštěvník získá pocit komfortu a maximální péče.

Brněnská společnost SMART Comp. a.s., provozovatel metropolitní sítě netbox a televize Kuki otevírá nové zákaznické centrum. Po více než desetiletém provozu pobočky v Brně – Bystrci se společnost rozhodla investovat do zcela nového netbox storu v samotném centru Brna na náměstí Svobody 18. Pro zákazníky bude připraveno místo s moderním vzhledem a bez klasických přepážek. „Naší hlavní motivací pro postavení nové pobočky bylo přinést lidem možnost zažít naše produkty na vlastní kůži. Zákazník může přijít, nad kávou si vyzkoušet všechny naše služby a následně mu náš personál pomůže s výběrem produktů přímo na míru,“ říká generální ředitel společnosti Aleš Padrta.

Kromě toho bude zákaznické centrum na náměstí Svobody využíváno i pro další účely, jako je například prezentace nových produktů nebo prodej doplňkových zařízení. Klienti se zde budou moci potkat přímo s programátory služeb a ti tak budou moci mnohem lépe reagovat na požadavky zákazníků při vývoji produktů.

Zákaznické centrum v Bystrci navštíví ročně 19.000 zákazníků. Díky nové poloze v centru Brna se očekává významný nárůst návštěvnosti. Proto bude pro zákazníky připraven posílený a odborně vyškolený tým odborníků, který kromě vyřízení běžné agendy pomůže například i s přechodem od konkurence nebo poradí s nastavením zařízení.

Pro společnost SMART Comp. se tak jedná už o druhou velkou novinku v letošním roce. V průběhu jara totiž inovovala svou televizní službu Kuki, kterou si zákazníci mohou nově pořídit k jakémukoliv internetu po celé České republice. „Zákazník si od nás koupí pouze set-top box, ten připojí k internetu od jakéhokoliv poskytovatele a může využívat mnoha chytrých funkcí televize Kuki, jako například zpětné zhlédnutí. Rozšířením této služby po celé republice hodláme dohnat západní Evropu v oblasti internetové televize,“ doplnil Padrta.

O společnosti: SMART Comp. a.s. je provozovatelem a vlastníkem telekomunikační sítě netbox. Společnost vznikla v roce 1998 a na českém trhu působí již více než 18 let. V rámci sítě poskytuje internetové, televizní a mobilní služby. Taktéž je autorem televizní platformy Kuki, kterou provozuje v rámci sítě netbox i mimo ni. V současnosti má více než 100.000 přípojek a 50.000 zákazníků.

Více informací o službách naleznete na http://www.netbox.cz nebo nahttp://www.kuki.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient