O TĚHOTNÉ PEČUJEME S LÁSKOU

Gynekologická ordinace v Praze se zvláštní péčí pro maminky

Gynekologická ordinace v Praze se samozřejmě věnuje i gravidním ženám. Péče o budoucí maminky patří k nejradostnějším součástem práce každého gynekologa. Těhotným ženám tak ordinace nabízí  kromě  pravidelných  prenatálních kontrol také další nadstandardní péči, Její součástí jsou častější kontroly, širší spektrum pomocných vyšetření a 3D sono vyšetření. Tyto služby mohou v ordinaci GynCare získat nejen pacientky, které jsou zde registrovány, ale všem zájemkyním o co nejdůkladnější péči během celého těhotenství. O pacientky ordinace pečuje po celou dobu gravidity, tedy o vynechání menstruace až do přibližně 36. týdne gravidity, kdy jsou pacientky předávány do péče vybraného porodnického pracoviště.

Gynekologická ordinace v Praze
Gynekologická ordinace v Praze

Gynekologie Praha má skvělé přístrojové vybavení

Sledování maminky i plodu po celou dobu těhotenství je velmi důležité, proto gynekologie Praha dbá o co nejkvalitnější přístrojové vybavení, které to umožňuje. Ordinace je vybavena nový CTG monitorem, který umožňuje sledovat srdeční frekvenci plodu dříve než v jiných ordinacích, a to již od 33. týdne gravidity.  Ordinace poskytuje vyšetření moderním přístrojem Sono AC X8 – 3D ultrazvukem se snímačem polohy, který bývá někdy označován i jako 4D. Výsledkem jsou velmi kvalitní barevné fotografie a videa, které slouží nejen pro odhalení případných vývojových vad, ale na přání maminky mohou také pro rodinu a přátele skvěle dokumentovat, jak vypadalo miminko ještě před svým narozením, a také zjistit pohlaví plodu, pokud je rodiče chtějí znát.

Jak gynekolog pečuje o těhotné

Po potvrzení gravidity buď ultrazvukem nebo odběrem krve zjišťujícím hladinu hCG, zařazuje gynekolog klientku do speciálního programu pravidelných kontrol. Do 20. týdne těhotenství zhruba jednou za 4-5 týdnů, pokud není z důvodu možných komplikací nutná častější individuální péče. Do 28. týdne probíhají kontroly standardně po 4 týdnech a následující měsíc po dvou týdnech. Od 32. týdne jsou budoucí maminky zvány na kontroly jednou týdně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient