Autolakovna Praha – pošlete své auto do lázní

Autolakovna Praha – pošlete své auto do lázní

Chystáte se rodinným vozem na dovolenou a rádi byste také svému automobilu poskytli luxus jako je ruční mytí aut a celková dokonalá údržba vzhledu vozu? Naplánujte si cestu do Prahy a svěřte svého čtyřkolého kamaráda do rukou profesionálů na celkovou obnovu vzhledu vozidel. Až dojedete do opravny www.UNITED-C.cz na Podbabské ulici, možná vás potěší, že je hned přes řeku pražská ZOO. Udělejte si z cesty za opravou vašeho plechového miláčka hezký výlet a čekání na obnovu svého přibližovadla si zkraťte s rodinou třeba v nedaleké zoologické zahradě.

Ruční mytí aut je jen začátek celkové obnovy vzhledu auta

Co pro vás tedy nachystala autolakovna Praha pro dokonalé oživení vzhledu celého vozu? Možnosti jsou skutečně široké a výsledný efekt zaručí lepší hodnocení při posuzování stavu a stáří auta okolím. Někdo si tyto služby objedná především před prodejem vozidla, proč byste si ale jízdu ve svém nablýskaném fešákovi neměli užít nejdříve vy sami? V autolakovně se postarají o rozleštění laku na vašem vozidle, zacelení drobnějších i hlubších šrámů, ale i odstranění promáčknutých plechů či opravu nárazníků. Věděli jste třeba, že dnes je již možná obnova zašlých světlometů ze všech druhů plastů, která zvýší svítivost reflektorů o desítky procent? Zamezením zažloutnutí a opravou drobných prasklinek tak vaše auto doslova prokoukne.

 

Autolakovna nabízí i obnovu interiérů

Skutečnou lahůdku všem motoristům nabízí autolakovna Praha v podobě celkové obnovy interiéru. Samozřejmostí je vysátí celého vnitřku auta od nanošených nečistot. Velký dojem ale udělá především obnova interiérových plastů, vyčištění zašlých sedaček a odstranění zápachu třeba z cigaret. Až si půjdete vaše vozidlo opět převzít, můžete tak mít dojem, že odjíždíte novým vozem z luxusního autosalonu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient