Obaly přesně podle vašich potřeb

Obaly přesně podle vašich potřeb

Mezi věci, které každý člověk využije ne-li denně, pak určitě mnohokrát v životě, patří papírové krabice a obaly všeho druhu, různých velikostí a provedení. Mohou sloužit k tomu, abychom něco uložili, zabalili, obalili, poslali nebo například archivovali.2-2[1]

Každý z těchto účelů si žádá specifické vlastnosti obalového materiálu. Vybrat přesně to, co právě vy potřebujete, vám pomohou odborníci z oboru. Vsaďte na ty, kteří se pohybují na trhu dostatečně dlouhou dobu a výborně se na něm orientují. Vsaďte na českou tradici. A do třetice vsaďte na kvalitu, kterou může prodávající prokázat například tím, že je držitelem některého z certifikátů kvality.

Všechny tyto podmínky splňuje firma South Bohemia Star s.r.o., jejíž hlavní činností je zakázková výroba obalů z vlnité lepenky a výroba papírových krabic. South Bohemia Star s.r.o. je na trhu již od roku 1991, to je 25 let! Za tu dobu vybudovala profesionální tým konstruktérů, kteří jsou schopni zanalyzovat vaše požadavky a navrhnout vám optimální řešení. Jde o tradiční českou firmu, která disponuje širokou vlastní výrobní základnou s moderními technologiemi. A doklad kvality? – Tím je certifikát ISO 9001 od společnosti 3EC International, s.r.o.

Co vám tedy může firma South Bohemia Star s.r.o. nabídnout?

Nejrozšířenějším druhem kartonových krabic jsou krabice klopové lepenkové. Vyrábí se v různých rozměrech a kvalitách: od lehkých třívrstvých, přes pětivrstvé, až po velmi odolné sedmivrstvé.

Velmi vyhledávaným artiklem jsou krabice sloužící k archivaci nebo stěhování, a to díky jejich speciálně zpevněnému dnu a praktickým úchytům pro snadný přenos.

Hledáte obaly pro knihy a tiskoviny? South Bohemia Star s.r.o. má všechny obvyklé formáty od A3 až po A7. V nabídce naleznete i krabičky a mikrokrabice z mikrolepenky na rozličné využití.

Potřebujete-li obaly z vlnité lepenky pro specifické použití v různých rozměrech a typech, výsekové obaly, atypické obaly, tubusy, ploché krabice nebo zavírací krabice, ani ty v nabídce nechybí.

Pokud jste ve výše uvedeném výčtu nenašli obal, který by splňoval vaše požadavky, obchodní tým firmy vám ochotně poradí a navrhne řešení. Díky špičkovému výrobnímu vybavení je totiž firma schopna dodávat obaly přesně podle potřeb svých zákazníků a navíc za příznivé ceny. Věřte, že vaše investice do kvalitního obalu se určitě vyplatí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient