Společnost Kraton představí své produkty HiMA a SYLVAROADTM

Společnost Kraton představí své produkty HiMA a SYLVAROADTM na 6. kongresu Eurasphalt & Eurobitume

Kraton Performance Polymers, Inc. (NYSE: KRA), přední světový výrobce styrenových blokových kopolymerů, speciálních polymerů a výkonových produktů vysoké hodnoty, odvozených z vedlejších produktů buničiny borovicového dřeva, oznámila plány na přehlídku 6. kongresu Eurasphalt & Eurobitum od 1. do 3. června 2016.

Společnost Kraton bude mít dvě místa v pražském Kongresovém centru v České republice. Stánky 60-62 představí HiMA, což je vysoce modifikovaný asfalt, který se používá k řešení řady problémů asfaltových dlažeb díky kombinaci rezistence vůči zvlnění a rezistence vůči praskání. Stánky 12-13 představí technologii společnosti Arizona Chemical, která spadá pod společnost Kraton. Výkonové aditivum společnosti Arizona Chemical s názvem SYLVAROAD RP1000 umožňuje další změnu v množství recyklovaného asfaltu v dlažbě a podporuje výkon těchto směsí, aby mohly být také využity v povrchových a pojivových vrstvách.

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160524/371671

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20100728/DA42514LOGO

Vědci ze společností Kraton a Arizona Chemical budou mít na kongresu technické přednášky:

• Přednáška 116: „Laboratorní vyhodnocení emisí z asfaltového pojiva a směsí za použití bio rejuvenačního činidla.“ Laurent Porot, Arizona Chemical

čtvrtek, 2. června, 14:00 – 15:30, Severní sál

• Přednáška 212: „Dlouhodobý výkon dlažby z vysoce modifikovaného asfaltu a aplikace trvalého designu dlažby.“ Robert Kluttz, Kraton Polymers

pátek, 3. června 11 – 12:30, Severní sál

• Přednáška 414: „Laboratorní vyhodnocení polohorké recyklace s bio aditivem.“

Laurent Porot, Arizona Chemical

pátek. 3. června, 9 – 10:30, Kongresový sál

Pokud se chcete zúčastnit semináře nebo si dohodnout schůzku se zástupci společností Kraton nebo Arizona Chemical, kontaktujte prosím Davida Bella na adrese david.bell@kraton.com.

Kongres Eurasphalt & Eurobitume je skvělým místem, kde může společnost Kraton představit svou technologii dláždění, protože se tam sjedou experti a profesionálové v daném odvětví z celého světa, aby zvýšili povědomí o klíčových aspektech v tržním prostředí, podělili se o nejlepší praxi a technologii a formulovali řešení současných a budoucích výzev. „Na kongresu E&E se představí špičkoví experti a nejinovativnější technologie,“ uvedl Robert Gregan, výkonný ředitel pro výkonnostní produkty. „Produkty společnosti Kraton, která je dlouhodobou jedničkou v asfaltové technologii, např. HiMA a SYLVAROADTM, pomáhají potlačit průmysl do budoucnosti.“ Společnost Kraton usiluje o podporu výrobců inovacemi, které posilují výkon produktů, zlepšují možnosti zpracování a optimalizují nákladovou efektivitu v jejich provozních činnostech.

Pokud si přejete více informací, navštivte stánky 60-62 a 12-13 na 6. kongresu Eurasphalt & Eurobitume, www.kraton.com, www.sylvaroad.com nebo zavolejte na číslo +1-800-4-KRATON (572866).

O společnosti Kraton Polymers

Kraton Performance Polymers, Inc. (NYSE: KRA) je přední globální výrobce styrenových blokových kopolymerů, speciálních polymerů a výkonových produktů vysoké hodnoty, odvozených z vedlejších produktů buničiny borovicového dřeva. Polymery společnosti Kraton se používají v široké škále aplikací, včetně lepidel, nátěrů, spotřebních a kosmetických produktů, izolačních látek a mazadel a dále lékařských, obalových, automobilových produktů a produktů v oblasti dlažeb, střech a bot. Jakožto největší světový dodavatel v oblasti borovicových chemikálií se speciální produkty společnosti na bázi borovice prodávají do lepidel, na silniční a stavební trhy, na trh s pneumatikami a společnost produkuje a prodává na trhy širokou škálu chemických surovin, které zahrnují palivová aditiva, ropné chemické látky, nátěry, tekutiny pro zpracování kovu a mazadla, inkousty, příchuti a aromata a důlní průmysl. Společnost Kraton nabízí své produkty různorodým zákazníkům ve více než 70 zemích na celém světě. Kraton, logo a design Kraton a heslo „Přinášíme výhody inovátorům“ jsou obchodními známkami společnosti Kraton Polymers LLC.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient