Originální zábradlí a schodiště podtrhnou styl interiéru

Bytelné dřevěné schodiště v kombinaci s pevným nerez zábradlím si zaslouží mnohý nový i rekonstruovaný interiér. Zámečnictví České Budějovice se specializuje právě na zakázkovou výrobu zábradlí na schodiště, schodů, zdobení a souvisejících doplňků, jež sluší činžovním i rodinným domům, veřejným nebo kulturním budovám. Skvělá kombinace dřeva a kovu vytvoří z nového schodiště dominantu každého příbytku.

Dřevěná schodiště a zábradlí, co nerezaví

Nestárnoucí klasika, to jsou nerez a dřevo. Přirozeným přírodním dojmem vyladí jednotlivé interiéry, k nimž se zhotovením schodiště a zábradlí „na klíč“ budou hodit podle konkrétního vybavení. Dřevěné schodiště může být teplého i studeného zbarvení, jež ideálně zapadne ke konkrétnímu nábytku, malbě a vybavení. Dřevěná schodiště České Budějovice jsou na nejvíce používaných nášlapných zónách speciálně upravována. Používají se dané postupy zvyšující odolnost schodů vůči mechanickému poškození, špinění a poškrábání. Schodiště se dají pokrýt protiskluzovým materiálem, jenž nebude působit rušivě, naopak schody prakticky doplní. Dřevěné schody jsou upraveny tak, aby si nežádaly složité udržování a údržbu. Při realizaci schodiště v exteriéru se není třeba obávat povětrnostních vlivů – slunečního UV záření a vlhka, schody a doplňky jsou náležitě upraveny.

Zábradlí na schodiště, terasy a balkony

K novému schodišti Zámečnictví Zdeňka Hajného zhotoví i odpovídající zábradlí dle zákazníkova přání. Vyrábí se zábradlí štíhlých, jednoduchých linií, stejně jako zdobená ornamenty či v kombinaci se sklem a dřevem. Galerie realizovaných zakázek je k dispozici na webu zámečnictví-hajny.cz. Originální nerezová a ocelová zábradlí jsou vyráběna v nejvyšší kvalitě s ohledem jak na design, tak účelnost a bezpečnost. Tyto prvky nemusejí být jen na schodištích, hodí se na balkony, terasy i francouzská okna.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient