Parkování u letiště vám ušetří čas i starosti

Parkování u letiště vám ušetří čas i starosti

Jestliže se v nejbližší době chystáte cestovat, pak vás bude určitě zajímat nabídka parkování u letiště v Praze. Najdete tam velké množství parkovacích ploch vyšší či nižší kvality a zabezpečení, avšak ne všechny jsou vhodné k tomu, abyste tam své vozidlo zanechali po dobu, kterou strávíte na cestách. Pojďme se podívat na jednu z možností zaparkování u letiště, která je inzerována na webu http://www.zaparkujteuletiste.cz.

Parkování u letiště musí být komfortní a pohodlné

Abychom byli přesní, nejedná se přímo o parkování u letiště. Stránka odkazuje na parkoviště, které naleznete na adrese U Výkupního střediska v Řeporyjích – Praha 5. Jistě vás brzy správně napadne, že Řeporyje nejsou Ruzyně. Je to pravda. Ovšem právě proto parkoviště nabízí na recepci zdarma dopravu na letiště a z letiště za využití luxusních a spolehlivých vozů, a to v každou denní dobu. Rozhodně tím nebudete ztrácet čas, cesta vám podle dopravní situace zabere jen nějakých pět až deset minut, s připočítáním času, který strávíte na parkovišti asi čtvrt hodiny, což není špatné. A rozhodně je to lepší, než se z centra dopravovat k letišti taxíkem nebo MHD.

 

Parkování u letiště vám přinese i jiné výhody

Jen parkování u letiště a odvoz, to by samozřejmě bylo trochu málo, pokud by mělo parkoviště v nabídce pouze tuto službu. Můžete se tedy rovněž spolehnout na to, že personál se postará o vaše zavazadla, a stejně tak po dobu, co budete pryč, i o vaše auto. Parkoviště totiž nabízí také  kontrolu vašeho vozu v autoservisu a případně opravy, stejně jako mytí vozidla v ruční i strojové myčce. Parkovací místa si zde navíc můžete objednat přes internet, opět s využitím webových stránek parkoviště. Nemusíte se pak bát, že by na vás nezbylo místo, bude vám stačit pár kliknutí, a máte jej zajištěné.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient