Po cestě vlastního stylu, a to nejen módního

Vlastní osobitý styl je odrazem myšlení a budoucího úspěchu. Cesta vlastního stylu jde vstříc možnostem dalšího rozvoje. Musíme ale přijít na to, kým jsme. Vlastní styl není dívkajen móda a způsob oblékání tak, jak to cítíme. Jde o vyjádření postoje k sobě samému i k okolí. Jakmile si plně dokážeme uvědomit svůj vlastní styl, umíme jej pojmenovat, přirozeně přijmout a naprosto vědomě se jej naučíme v živote využívat, jde nám přirozená komunikace sama a v krizových situacích dokážeme uspět.

Tvorba vlastního osobitého stylu

Každá žena touží po tom, aby byla jedinečná a měla svůj osobitý styl, kterým se odlišuje od ostatních dívek a žen. Všechny chceme vyniknout a zaujmout. Některé z nás mají rády originalitu, jiné výstřednost nebo eleganci. A pokud dovedeme zkombinovat třeba elegantní košili s extravagantní koženou bundou a balonovou sukní, jsme na té správné cestě. Jak tedy na to?

mořeVezměte si pár módních časopisů a svůj oblíbený blok a tužku. Své oblíbené časopisy si prohlédněte a označte si všechno, co vás zaujalo. Do bloku si označte vše, co se vám líbí. Zkuste si také prostudovat popsané módní styly. Pak je porovnejte s kusy oblečení, které máte ve svém šatníku. Zkuste si své šaty roztřídit podle stylů a vytvořte různé kombinace, které jste viděly v časopisech. Takto lze nalézt svůj osobitý styl.

Poznačte si své nově vzniklé outfity do bloku. Vytvoříte si tak praktického pomocníka ve chvíli, kdy bude třeba vyrazit na párty nebo na důležitou schůzku. Časem se vryjí stylové kombinace do paměti. Osobitý styl pak souzní s naším stylem myšlení.

Žít naplnomoře 2

Při vytváření stylu nejde o techniky managementu, jak lidi vmanévrovat, motivovat, obalamutit nebo si je tzv. koupit. Tato řešení po čase selhávají a postrádají nápad i unikátní přístup. Splněný úkol nezapojuje skutečný potenciál a výsledky pak nejsou trvalé. Náš hlavní a nejdůležitější potenciál tkví v našem osobitém stylu. Je třeba ze sebe vydat vše, co v nás je. Žít naplno nejen pro sebe, přátele, rodinu, koníčky či firmu. Pocit, že je náš život naplněný, se nedá dosáhnout hranou pózou. Skutečnost, že nechodíme jen na nutných 8 hod do práce a nejdeme tam jen pro peníze, přináší výsledky a žene nás vpřed. Se stejnou opravdovostí a nadšením je třeba dělat úplně vše, ve svém životě.

 

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient