Podlahové mycí stroje

Určitě už jste v obchodním centru nebo na nádraží viděli člověka, který sedí či před sebou tlačí přístroj na kolečkách a téměř krokem jezdí sem a tam a zase sem a tam. Víte, o čem mluvím? Řeč je o uklízečkách, uklízečích ale především o podlahových mycích strojích, které práci s koštětem a kbelíkem na velkých plochách nákupních center či nádražích mnohonásobně zjednodušily.8fd2af5f93c42957b9712823acecb1f6

Co vše dokážou

Jak už bylo naznačeno výše, v případě podlahových mycích strojů si můžete vybrat z menších modelů s chodící obsluhou, nebo z velkých strojů se sedící obsluhou. V obou případech bývá na výběr ještě z dalšího počtu přístojů, které se liší vybavením a možností použití. Některé se více hodí do malých prostor, jsou obratnější a dokážou vyčistit i špatně přístupná místa, některé jsou naopak vhodné na úklid do velkých prostorných hal. Podlahové mycí stoje se rychle staly velmi oblíbenými náhradami za obyčejné mopy a smetáky. Jednak šetří čas, snadno se používají, jsou nízkoúdržbové a jednak mají nízké náklady za servis.

Mycí stroje Hakomatic

scrubmaster-b-70Jedny z nejlepších podlahových mycích strojů dodává do České republiky společnost Unikont group. Jedná se o stroje značky Hakomatic, která spadá pod jednoho z nejvíce prodávajících německých výrobců čistící techniky – společnost Hako. Tato firma působí na německém trhu od roku 1950 a během té doby se dostala mezi nejlepší podlahovou mycí techniku na trhu. Značka Hakomatic nabízí výběr ze sedmi modelů mycích strojů s chodící obsluhou a ze šesti typů stojů se sedící obsluhou. Přístroje s chodící obsluhou jsou obratné a snadno ovladatelné, aby se obsluha při manipulaci fyzicky neunavila. U sedících mycích stojů bývá samozřejmostí ergonomicky tvarované sedadlo pro pohodlí obsluhy. Podlahové mycí stroje Hakomatic jsou určeny pro čištění tvrdých povrchů, jako je například dlažba či lino. Mezi běžné bonusy strojů patří také non-stop servis a služby.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient