Poznávací zájezdy do Vietnamu

Pokud jste vášnivými cestovateli, kteří nevydrží dlouhou dobu na jednom místě, potom spíše oceníte poznávací dovolenou ve Vietnamu. Nějaký čas můžete strávit odpočinkem na pláži, ale pokud byste rádi poznali více, vyberte si takový zájezd, který vám umožní poznat jak pohodu na pláži, tak exotickou přírodu a bohatou kulturu země.

delta-mekongu
Poznávací zájezdy do Vietnamu zahrnují nejkrásnější místa, které se vám vryjí do paměti!

Ocitněte se na jednom ze známých míst, které zájezdy do Vietnamu nabízí.

Hanoj – Hlavní město Vietnamu. Právě tady se mísí nejrůznější etnika, kultury a náboženství.

Zátoka Ha Long – Významnou památkou Světového dědictví UNESCO je zátoka Ha Long, která je obklopena nádhernou přídodou. V zátoce je také nádherná jeskyně Sung Sot, kterou mají turisté možnost prozkoumat.

Hoi An– Prohlídka města stojí za to. Toto město, nacházející se v severní části Vietnamu je také významnou památkou UNESCO. Uvidíte místní typicky vietnamský trh, a když se budete procházet uličkami města, spatříte hnedněkolik typů architektury. Nádherné pláže zde stojí za to vidět, a nějakou dobu na těchto romantických místech pobýt.

Hue – Město, jež si stále zachovává svůj původní historický ráz.

Truong Son – Divoké pohoří s rozsáhlými náhorními plošinami.

 Ostrovy Cham – Skupina osmi ostrovů, které se nachází v nádherné přírodě. Jsou zde také pekrásné pláže s rybářskými loděmi podél břehu. Právě ostrovy Cham jsou ideální místa pro potápění.

Ly Son – Pohádkový ostrov, který by se dal nazvat dalším divem světa. Jsou zde pagody Hang a Duc a velkolepý chrám Hai. Na ostrově pěstují velké množství česneku. Z vrcholků hor, které lákají magickými jeskyněmi se nám nabízí nádherný pohled na obrovská česneková pole.

Poznávací zájezdy do Vietnamu jsou různorodé

Poznávací zájezdy do Vietnamu vám umožní vychutnat si asijskou kulturu a bohatou historii. Vybrat si ten „pravý“ se může zdát náročné. V katalogu totiž naleznete množství úžasných poznávacích zájezdů, a každý z nich je sestaven originálně a poutavě. Zároveň vás ale žádný z nich nezklame. Více o aktuální nabídce zájezdů se dozvíte na EXOTICKAPRIRODA.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient