Podnikatel by měl být připraven na neohlášenou kontrolu BOZP

BOZP

Do světa podnikání se dneska vrhá kdekdo po hlavě, aniž by věděl, jak to v tomto podnikatelském světě vlastně chodí. Jestliže si zakládáte takovou živnost, v níž musíte mít své zaměstnance, pak je nutné mít na paměti i to, že s sebou nesete jakousi zodpovědnost za ně. Je třeba je poučit o všem, co se týká bezpečnosti na pracovišti nebo také požární bezpečnosti. Kupodivu však právě na tuto nutnost kdejaký podnikatel zapomíná.

Bylo prokázáno, že až 40 procent zaměstnavatelů neví nic o BOZP nebo o požární ochraně, tudíž nejsou informováni ani sami zaměstnanci. Kdyby přišla neočekávaná kontrola, pak mají podnikatelé opravdu velký problém. Jestliže jste nyní zjistili, že do této čtyřicetiprocentní skupiny patříte, pak neváhejte a zkuste si najat nějakou společnost, která vám pomůže ochránit vaše podnikání nejen před sankcemi, ale také i před úrazy díky tomu, že vás skvěle informuje jak o BOZP tak o PO.

Na jakou firmu se obrátit?

V dnešní době se bezpečností práce a požární ochranou zabývá hned několik firem. Přece jenom roste počet podnikatelů, kteří o těchto nutnostech nevědí vůbec nic, a tak právě firmám, které nabízejí poradenství a pomoc ve chvíli, kdy se blíží kontrola, jdou zisky stále nahoru. Jen málokterá společnost však je kvalitní se svými službami.

Jednou z těch kvalitních firem, na které se s bezpečností práce a s požární ochranou můžete obrátit, je třeba firma Extéria, která je na trhu už nějaký ten pátek (konkrétně od roku 2011). Za tu dobu si získala poměrně velkou škálu spokojených klientů a jejich počet klientů se stále rozrůstá.

Co je hlavním cílem společnosti?

Jestli stále váháte, jestli se do rukou této společnosti vložit, pak je dobré dovědět se o firmě něco víc. Tudíž například to, co je hlavním cílem. Hlavním cílem společnosti Extéria je poskytovat outsourcing v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany tak, aby jakkoliv malí či velcí podnikatelé byli připraveni na neohlášenou kontrolu. Díky službám této společnost tak budou živnostníci ochráněni před sankcemi, které souvisejí s neprojitím u kontrol.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient