Pojišťovna Beechwood kupuje společnost Old Mutual Bermuda

Beechwood Bermuda, Ltd. získá offshore emitenta investičních a důchodových produktů

Společnost Beechwood Bermuda, Ltd. („Beechwood“) dnes oznámila dokončení své akvizice společnosti Old Mutual (Bermuda), Ltd. („OMB“), poskytovatele pojistných a investičních produktů se sídlem na Bermudách s aktivy v hodnotě přesahující 1 miliardu USD, který se nevěnuje novým obchodním aktivitám od roku 2009. Společnost Beechwood, jeden z největších mezinárodních poskytovatelů investičních plánů, vlastní nyní aktiva v celkové hodnotě 2 miliard USD a figuruje na platformách více než 100 bank a brokerských firem z celého světa.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20140731/132418

Tato transakce, která byla uzavřena 31. prosince 2015, představuje pokračování podpory služeb společnosti Old Mutual a jejích produktů v průběhu následujících tří let, která bude navíc posílena rostoucími aktivitami společnosti Benchwood v oblasti správy majetku. Jako součást této dohody společnost Old Mutual zajistí záruky pojistek do doby jejich vypršení v letech 2017 a 2018. S ohledem na kontinuitu zdrojů se neočekává žádné narušení obsluhy klientů.

„Tato transakce nabízí jedinečnou příležitost k posílení naší pozice globálního lídra a potvrzuje náš závazek poskytovat inovační finanční řešení pro mezinárodní investory,“ uvedl Mark Feuer, generální ředitel společnosti Beechwood. „Rozsah naší činnosti a zdroje nám pomohou v následujících letech pokračovat v uspokojování potřeb klientů a v dalším rozvoji jejich poptávky po našich produktech.“

Během několika následujících týdnů bude společnost Beechwood kontaktovat distribuční partnery společnosti OMB, aby s nimi prodiskutovala přechod a představila investiční programy společnosti Beechwood s názvem Accumulator Plus a Escalator Plus, které nabízejí atraktivní úrokové sazby a jedinečné investiční prvky, jako např. záruky základní ochrany. David Lessing, výkonný místopředseda oddělení produktů a služeb společnosti Beechwood, poznamenal: „Rostoucí poptávka klientů po produktech společnosti Beechwood posiluje naše rozhodnutí učinit významný závazek k této obchodní činnosti prostřednictvím podpory našich distribučních partnerů a jejich finančních poradců.“

Finanční podmínky této transakce nebyly zveřejněny. Jistá zákonná schválení tohoto převodu budoucích smluv o správě pojistek se očekávají ke konci 1. čtvrtletí roku 2016.

O společnostech Beechwood Bermuda Ltd. a Beechwood Re, Ltd.

Skupina společností Beechwood zahrnuje společnost Beechwood Bermuda Ltd., dlouhodobého pojistitele s licencí se sídlem v Hamiltonu na Bermudách, regulovaného Bermudským měnovým úřadem (Bermuda Monetary Authority – BMA), a společnost Beechwood Re, pojistitele se sídlem v Grand Cayman, regulovaným Měnovým úřadem Kajmanských ostrovů (Cayman Islands Monetary Authority – CIMA). Tyto společnosti byly vytvořeny se záměrem poskytovat řešení, která se týkají mimořádné poptávky od: (1) neamerických investorů s vysokými aktivy, kteří hledají inovační a ručené investiční produkty; a (2) amerických a mezinárodních pojištěnců, kteří hledají atraktivní možnosti životního a důchodového pojištění.

Více informací získáte u ředitelky pro vztahy s médii Julianne Classey na e-mailové adrese jclassey@beechwood.com nebo na tel. čísle: (646) 356-1629.

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY:

http://www.beechwoodbermuda.com

http://www.beechwoodre.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient