Pořiďte letos originální vánoční dárek. S venkovní vířivkou darujete zážitky i zdraví

I když si to mnohdy nechceme připustit, Vánoce se kvapem blíží a výběr dárků nabírá na obrátkách. Pokud zvažujete, co nadělit svým nejbližším a chcete jim opravdu udělat radost, zkuste to letos originálně. Pořiďte jim venkovní vířivku. Dárek je to sice dražší, ale zato celoročně využitelný, který zajistí nejen spoustu příjemně strávených chvil, ale také podpoří zdraví. A složit se na něj může třeba celá rodina.

Venkovní vířivka zajistí soukromé wellness po celý rok

Oproti bazénům mají venkovní vířivky tu výhodu, že je můžete užívat celoročně, pokud zvolíte správný model. Nepotřebujete k tomu ani stavět žádné zastřešení, vířivku prostě jednoduše postavíte na pevné, rovné podloží na zahradě nebo na terasu a vaše soukromé lázně jsou připraveny. Do vany plné bublinek se pak můžete naložit, kdykoliv se vám zamane, a užívat si výhod masáže vodou neboli hydromasáže. Pravidelný pobyt ve vířivce nejen uleví od bolestí kloubů a svalů, ale také podpoří imunitu, krevní oběh a – což ocení zvláště ženy – zvládne redukovat i celulitidu.

Kde pořídíte venkovní vířivku?

Pravdou je, že venkovní vířivky dnes seženete na spoustě míst, včetně nejrůznějších hypermarketů či hobby center. Vyhnout byste se ale měli levným modelům, které většinou zvládnou sloužit pouze pár sezón. Chcete-li dopřát požitek z wellness centra po celý rok, pořiďte opravdu kvalitní vířivku od renomovaných světových výrobců – u těch budete mít jistotu, že ji nebudete muset po pár měsících používání reklamovat a bude vám sloužit dlouhá léta. Opravdu kvalitní venkovní vířivky v Praze seženete u společnosti Spahouse, která nabízí vysoce odolné a celoročně využitelné vířivky od švédského výrobce IQue, jež odolají i těm nejdrsnějším severským podmínkám. Své pobočky a showroomy má však Spahouse i v Hradci Králové či Slavkově u Brna.

Chcete-li tedy opravdu kvalitní vánoční dárek, kterým ohromíte, zavítejte do některého ze showroomů Spahouse a vyzkoušejte si zde venkovní vířivku na vlastní kůži. S prázdnou určitě neodejdete…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient