V Kauflandu se na zimu připravují včas

Také nakupujete v Kauflandu? Tento řetězec, který má u nás již více než 120 prodejen, se mezi hypermarkety dlouhodobě drží na první příčce návštěvnosti. Není divu, krom velké nabídky zboží láká totiž také nízkými cenami. Akční letáky vám umožní nakupovat ještě levněji.

Kvalita a nízká cena? Vážně to jde!supermarket-kaufland-presov-interier-sidlisko-sekcov1

Co stojí za úspěchem Kauflandu? Především je to fungující zázemí a spolehliví dodavatelé potravin, díky nimž může řetězec udržet trvale nízké ceny kvalitního zboží. Příznivce zdravého životního stylu sem táhne obrovský výběr ovoce a zeleniny a příjemným bonusem každého obchodu je i vlastní pekárna. Nejde přitom jen o jídlo a pití – naleznete zde i domácí potřeby, drogérii nebo papírnictví. Na pravidelné akce prodejny vás včas upozorní aktuální leták Kaufland, který vychází každý čtvrtek.

Zima: děti se radují, auto trpí

Kaufland leták na tento týden je vážně aktuální. Myslí totiž na to, že už je na čase připravovat se na zimu, která s sebou přináší nejkrásnější období v roce: Vánoce. Každá holčička si dnes přeje mít doma vlastní Elsu – v Kauflandu nyní s pořádnou slevou seženete nádherné dárky pro děti inspirované právě oblíbenou pohádkou Frozen. Mladší děti zase bývají zatížené na zvířátka, takže se určitě pobaví ve společnosti paní Pavoukové nebo bílého králíka. Pokud rádi trávíte společný čas při stolních hrách, věnujte jim společenskou hru Dobble. A protože v zimě je třeba postarat se nejen o rodinu, ale i o váš vůz, naleznete na novinkovém akčním letáku Kaufland také vychytávky jako nemrznoucí směs na okna nebo krycí plachty a fólie, které auto ochrání před sněhem.

Konec přeplněným schránkám

Komu by se chtělo čekat, jestli mu leták přistane ve schránce, a probírat se neustále hromadou nepotřebných papírů, které všude jen zabírají místo? Klidně si pověste na schránku nápis „nevhazovat reklamy“, všechny slevy, které vás zajímají, si v dnešní době snadno vyhledáte na internetu. Nemusíte přitom ani procházet dlouhou řadu stránek, postačí vám jediná. Letákomat.cz akce sdružuje na jednom místě a přehledně je organizuje, aby vám byly stále k dispozici.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient