Pořiďte si kvalitní automobil s tradicí

Pořízení nového vozidla je třeba pořádně promyslet. Nejedná se o malou investici, dobře ji tedy zvažte a nechte si poradit, jaký vůz je opravdu bezpečný, kvalitní a má dobré jízdní vlastnosti. Důležitým faktorem je, pro koho a na jaké účely auto pořizujete. Sportovní, elegantní vůz umožňující rychlou a energickou jízdu ocení každý mladý muž, jiné auto je vhodné pro rodinu s dětmi, kde je na prvním místě bezpečnost, komfort a dostatečný prostor. Přednost dejte tradičním oblíbeným značkám a nejprodávanějším modelům vozidel za příznivé ceny. Nové či ojeté auto můžete pořídit v hotovosti nebo na leasing.

Autorizovaný prodejce vozů Ford

Společnost AMB Praha – auto MOTOL BENI, a.s. patří mezi autorizované prodejce vozidel značky Ford a je leaderem na trhu. Zajišťuje také servis, rovněž má dvě pobočky v Praze. Autosalon značky Ford na Ořechu v Praze je nejmodernějším v České republice. Najdete zde i modely Mustang a Vignale. V nabídce jsou skladová, předváděcí a ojetá vozidla za velmi výhodné ceny. Spěcháte-li na svůj nový vůz, zvolte možnost výběru skladových modelů se zajímavým cenovým zvýhodněním nebo předváděcí vozy Ford. Tyto automobily jsou ihned k odběru a připraveny v perfektním technickém stavu. Ještě levněji zakoupíte ojetý vůz značky Ford, čeká na vás aktuální nabídka aut s uvedenými informacemi o původu a stáří vozu, počtu ujetých kilometrů a technickém stavu.1125

Ford Mondeo představuje energii v pohybu

Nový Ford Mondeo bezpečně poznáte podle uhlazeného mohutného profilu, jedinečného výrazu, síly, elegance a energie. Vyzkoušejte si zkušební jízdu a sami se přesvědčte o vynikajících jízdních vlastnostech a perfektní odezvě při řízení. Vysoká úroveň komfortu, moderní technologie, dokonalé vybavení a exteriér, který na vás udělá dojem na první pohled a upoutá vaši pozornost. Unikátní technologie zážehového motoru EcoBoost přináší vyšší výkon a točivý moment, to vše při snížené spotřebě paliva. Luxusní Ford Mondeo je stvořený pro bezpečnou, pohodlnou a plynulou jízdu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient