Bazén na vlastní zahradě pro vás napřesrok nemusí být jen snem

Babí léto definitivně skončilo a vy si možná vyčítáte, že jste zase nestihli strávit u vody tolik času, kolik jste chtěli. Dovolené bylo pomálu a zahradní bazén je mimo vaše finanční možnosti. Nemusí to tak být! Už příští léto se můžete svlažit přímo za domem ve vlastním bazénu. Nevěříte?

Kdo chce, způsob si najde

Řešení bazénu, který lze na zahradě postavit, je skutečně dlouhá řada. Rozhodně se tedy nemusí jednat o obrovskou, cenově nedostupnou variantu vyžadující rozsáhlé stavební práce, které na vašem pozemku nechcete nebo nemůžete provést. My vám teď představíme ideální možnost pro všechny, kteří od vlastního bazénu očekávají nejen příznivou cenu, ale také dlouhou životnost, a přitom nechtějí slevit ze vzhledu zahrady. Bezkonkurenčně nejlepší volbou jsou z těchto ohledů plastové bazény. Vyrábějí se z kvalitního polypropylenu, který si dlouho drží svou barvu a odolává mechanickému poškození i UV záření. Odborníci vám je navrhnou přímo na míru, podle představ vaší rodiny. Materiál je zdravotně nezávadný, takže ani těm nejmenším nehrozí zdravotní riziko.pool-690034_960_720

 

Jak si vybrat ten správný bazén

Především byste měli zvážit, zda u něj chcete trávit čas aktivně, tedy plaváním a vodními hrátkami, nebo jen tak odpočívat. Dále záleží na tom, jestli v něm budou řádit děti, nebo očekáváte časté návštěvy přátel. Samozřejmě je třeba myslet také na optické hledisko a vybrat tvar, který se na vaši zahradu hodí. V současnosti jsou populární především plastové kruhové bazény – ne nadarmo se říká, že klasika nikdy nezestárne. Vybírat ale můžete mezi ostrými, oblými i netypickými tvary, vždy podle prostorových možností zahrady.

Vyhněte se velkým stavebním zásahům

O nenáročnosti pořízení plastových bazénů jsme již mluvili. Nadzemní bazény pak snižují jak cenu, tak vynaloženou práci na minimum. Tento typ si nemusíte bát zvolit ani tehdy, když si nejste jisti, zda budete bazén využívat také napřesrok a chcete si ho jen vyzkoušet. Možná máte pocit, že je nadzemní bazén pouhou náhražkou za ten zapuštěný a moc si v něm nezaplavete, dnešní modely jsou již však natolik stabilní a komfortní, že se v nich vyřádí i několik lidí současně. Firma Izoplast z Českých Budějovic vám vyrobí elegantní nadzemní bazén na přání za rozumnou cenu, i když se rozhodnete až na poslední chvíli. Jedná se totiž o nejrychlejší řešení vysněného koupání ve vlastním. Máte tedy celý podzim a zimu na to, abyste přemýšleli o tom, jestli by opravdu nebylo lepší vyhnout se příští léto přeplněným koupalištím a špinavým rybníkům.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient