Porovnání hypoték je před podáním žádosti nutností

Není tomu tak dlouho, co si spousta lidí kupovala nemovitosti na investici, i když si kvůli tomu museli brát hypotéku. Sazby byly poměrně nízko, a tak došli k závěru, že se jim to vyplatí. Nyní je však situace opačná. Úrokové sazby se zvyšují, sehnat hypotéku s výhodným úrokem není snadné.

Kdo se tedy chystá půjčit si peníze na bydlení, měl by si nejdříve nechat zpracovat porovnání hypoték. Ano, nechat zpracovat. Stejně jako si vlasy nestříháte sami a rohlíky nepečete vlastními silami, také na finanční záležitosti byste měli mít odborníky. 

Co když v budoucnu sazby poklesnou?

Cílem samozřejmě je najít hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou. I tak ale nebude nízká, aktuálně jsou sazby poměrně vysoko. Dělat se s tím nic nedá, pokud potřebujete bydlet teď, hypotéku si prostě musíte vzít i s ne zrovna nejlepšími podmínkami. Existují však možnosti, jak v budoucnu úvěr refinancovat, kdyby sazby poklesly. Odborníci vám s tím poradí a vyberou vám takovou hypotéku, u níž je to možné.

Obraťte se na specialisty na hypotéky

Na koho se obrátit, pokud potřebujete provést srovnání hypoték? Zapomeňte na univerzální finanční poradce, vydejte se tam, kde rozumí přímo hypotékám – třeba do AMJ. AMJ specialista pro vás srovná nabídky hypoték všech bank, přitom nesleduje pouze úrokovou sazbu. Podpisem smlouvy celá vaše spolupráce teprve začíná, je tady pro vás po celou dobu splácení hypotéky. Například i pro situace, kdy byste chtěli hypotéku refinancovat.

Vyřiďte vše online z domu

Kam se do AMJ vydat? Nemusíte chodit vůbec nikam. Nezáleží na tom, v jakém koutu ČR žijete, všechno totiž vyřídíte online. Zvedněte telefon či napište e-mail, udělejte první krok a dohodněte si schůzku. Případně rovnou vyplňte hypoteční kalkulačku online a počkejte, než se vám specialisté ozvou. Získat dobrou hypotéku není složité.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient