Praha 3 se developerům zamlouvá. Na Vackově se staví další moderní byty

Praha je neuvěřitelně barvitá, ale zdaleka ne každá část nabízí bydlení, které uspokojí i náročnější rezidenty. O bydlení na Praze 3 to však neplatí. Roste zde další atraktivní developerský projekt!www.24zpravy.cz_navackove_cz_nahledovy

Pokud je pro vás stěhování aktuální téma, možná byste si měli ještě několik měsíců počkat. V prvním kvartále roku 2017 totiž proběhne první fáze předávání bytů zbudovaných v rámci developerského projektu Na Vackově. Žižkov si již podruhé vybrala renomovaná developerská společnost Metrostav Development, která zde v minulosti vybudovala úspěšný projekt Alfarezidence.

 

Nové byty na prodej v Praze jsou určeny pro široké spektrum zájemců. Na své si přijdou jednotlivci, páry i početnější rodiny. V nabídce se totiž objeví malometrážní i velkoplošné byty. Celkem půjde o 331 bytových jednotek v pěti objektech. Z hlediska dispozic, uspořádání vnitřního prostoru a prosvětlení půjde o nadstandard. Obyvatelé budou mít k dispozici balkony, lodžie, předzahrádky a střešní terasy.

 

Vizuální podoba

O vizuální podobu projektu se postarali architekti ze studia MS Architekti. Vsadili na poměrně originální pojetí a rozhodli se dát www.24zpravy.cz_navackove_cz_01šanci asymetrickým tvarům a členitosti. Výsledek vypadá skvěle – budovy ustupují z uliční linie a poskytují obyvatelům dostatek soukromí. Stávající atmosféra ulice přitom není nijak narušena. Celek působí velmi harmonicky.

O bydlení na Praze 3 je velký zájem. Na Žižkově roste jedno z budoucích center metropole a díky bytům Na Vackově máte jedinečnou šanci na bydlení, jehož cena v průběhu let výrazně poroste. Za zmínku stojí také plánované vybudování nové obchodní čtvrti v oblasti Nákladového nádraží, což bude mít na atraktivitu bydlení pozitivní vliv. Levné byty Praha jsou samozřejmě zajímavé i z investičního hlediska.

 

Aktuální informace o projektu najdete na byty.navackove.cz.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient