Pravidelná údržba kávovaru je důležitá pro jeho delší životnost

Popíjíte rádi svou oblíbenou kávu? Abyste si její chuť vychutnali po dlouhou dobu, věnujte svému kávovaru pravidelnou údržbu i pozáruční servis.

Na kvalitě kávy záleží ze všeho nejvíce

Nezáleží na tom, zda si rádi pochutnáte na espressu, cappuccinu nebo latte. Je to právě šálek kávy, co vás neustále pohání kupředu. Ale už jste se někdy zastavili a popřemýšleli o neopěvovaném hrdinovi, který stojí za tím luxusním šálkem? Řeč je o vašem kávovaru. Je to skutečný dříč a zaslouží si pravidelný servis. Jedině tak se vám odmění lahodnou chutí kávy a dlouhou životností.

Proč zajišťovat kávovaru pravidelnou údržbu?

· Úspora nákladů: pravidelná údržba zabraňuje pozdějším nákladným opravám. Oprava malé netěsnosti je levnější než výměna celého stroje.

· Správný chod: každodenní používání bez údržby vede k pozvolnému opotřebení mlecího mechanismu a průtoku vody. To vede ke změně chuti a vůni kávy i hlučnějšímu provozu.

· Prodloužená životnost: Kávovar je sám o sobě nákladnou investicí. Správná péče výrazně prodlouží životnost stroje a zajistí, že si budete svou kávu vychutnávat po mnoho let.

Jaké jsou základní rutiny pravidelného servisu

Zjistili jste, že je čas na pravidelný servis? Obraťte se na naše techniky ve Zbůchu. V Plzni a okolí si kávovar vyzvedneme zdarma. Ze vzdálenějších míst nám jej stačí poslat kurýrem. Zajišťujeme servis kávovarů i opravy kávovarů.

Kávovar zdarma napojíme na diagnostiku. Pokud zjistíme závady, obratem vás budeme informovat, včetně cenové kalkulace na opravu. Záleží na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět.Běžný pozáruční servis kávovarů zahrnuje kontrolu, odvápnění, dezinfekci a seřízení přístroje a dále broušení mlýnku a závěrečnou tlakovou zkoušku. Kávovar opravíme do tří dnů. A pokud přemýšlíte o kávovaru novém, vybrat si u nás můžete z repasovaných nebo zánovních modelů s minimálně roční zárukou za výhodné ceny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient