Přeshraniční platforma Western Union

Přeshraniční platforma společnosti Western Union dává zákazníkům přístup k více než jedné miliardě bankovních účtů

The Western Union Company (NYSE: WU), jednička v oblasti globálních platebních služeb, dnes oznámila, že její globální platební síť, která umožňuje provádění přeshraničních plateb v hotovosti a jejich přesměrování na bankovní účty, dosáhla nového mezníku a umožňuje zákazníkům přístup k více než jedné miliardě bankovních účtů.

“Společnost Western Union je uznávanou jedničkou na poli globálních platebních služeb a má vlastní síť zástupců, bankomatů a online služeb. Skutečnost, že naši zákazníci mohou peníze posílat na více než jednu miliardu bankovních účtů jim přináší nepřekonatelnou flexibilitu při placení prostřednictvím Western Union,“ řekl Hikmet Ersek, prezident a generální ředitel firmy Western Union.

“Možnost platit peníze přímo na účet v rámci naší sítě je dalším přirozeným vylepšením přeshraniční platformy Western Union a součástí naší strategie nabízet služby prostřednictvím více kanálů tak, abychom oslovili nové zákazníky, kteří jsou zvyklí používat digitální technologie, mobilní telefony a bankovní služby. Western Union se snaží aktivně zavádět nové digitální inovace v rámci celé firmy a nabízet zákazníkům stále širší portfolio kanálů pro převody finančních prostředků a zprostředkovat do svého systému přístup finančním institucím z rozvojových zemí po celém světě,” dodal Ersek.

Zákazníci mohou posílat peníze buď v hotovosti, nebo přes debetní či kreditní kartu a to rychlým a cenově příznivým způsobem, přímo na účet příjemce. Posílání je možné prostřednictvím webových stránek www.westernunion.com a to buď online nebo prostřednictvím mobilních zařízení, v místech kde je to dostupné. Zákazníci také mohou zasílat hotovost na bankovní účet na všech prodejních místech WU®, která tuto službu umožňují.

Přeshraniční platforma firmy Western Union je špičkovým řešením v oblasti finančních technologií. Využívá zcela nové webové stránky, ty nejlepší mobilní aplikace v kombinaci s digitálními řešeními pro přijímání a odesílání plateb, pro konverzi měn a umožňuje zákazníkům přístup ke svým mobilním peněženkám a více než jedné miliardě bankovních účtů.

Infrastruktura firmy WU navíc splňuje požadavky orgánů státního dozoru, zákony proti praní špinavých peněz a využívá moderní technologie firmy Hadoop po správu dat a snadné a hospodárné přesuny peněz mezi více než 500 tisíci obchodními místy ve 200 zemích světa a více než 100 tisíci bankomatů, kiosků a online systémů ve 33 zemích světa.

*Dostupnost služeb a finančních prostředků závisí na řadě faktorů, včetně výběru služby, zvláštních podmínek za kterých má být služba poskytnuta, výběru možností opožděného doručení, zvolené částky, cílové země, dostupnosti zvolené měny, požadavcích orgánů státního dozoru a požadavky v oblasti ochrany spotřebitelů, omezení vztahující se na peněžní transakce, provozní době našeho zástupce a na rozdílných časových pásmech (dále jen „omezení“).

O společnosti Western Union

The Western Union Company (index NYSE: WU) je jedničkou v oblasti globálních platebních služeb. Spolu se svými značkami Vigo, Orlandi Valuta, Pago Facil a Western Union Business Solutions nabízí Western Union zákazníkům z řad fyzických osob i podnikatelů značkové platební služby a spolehlivé, rychlé a pohodlné způsoby zasílání a přijímání peněz do/z celého světa, zadávání platebních příkazů a bezhotovostních plateb. K 30. září 2015 byly značkové služby Western Union, Vigo a Orlandi Valuta k dispozici v síti více než 500 tisíc obchodních míst ve 200 zemích světa a také v síti více než 100 tisíc bankomatů a kiosků, které umožňují zasílání peněz na stovky miliónů bankovních účtů po celém světě. Za rok 2014 provedla firma The Western Union Company 255 miliónů transakcí o celkovém objemu 85 miliard dolarů mezi fyzickými osobami. Objem podnikatelských plateb činil 484 miliónů dolarů. Další informace najdete na webových stránkách www.WesternUnion.com.

WU-F

WU-G

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160120005585/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient