Připravte se na další hokejovou sezónu a objednejte dresy zavčasu

Pokud plánujete hrát hokej i v nadcházející sezóně, případně zajišťujete dresy pro ostatní hráče v týmu, je na čase je objednat ještě před vypuknutím podzimního hokejového kolotoče. Pusťte se tedy do výběru vhodných dresů. Současný trh nabízí nové kolekce, které si vás podmaní nejen svým designem, ale také materiálovým zpracováním.

I hráči se chtějí cítit dobře, a proto jsou atraktivní hokejové dresy základ. Vzhled se neustále vylepšuje, střihy taktéž, což je opravdu důležité, protože perfektně padnoucí dres zpříjemní bruslení na ledě.

Hokejové sety jsou ideální volbou

Pořiďte si hokejové sety, protože obsahují všechno, co potřebujete, a tedy dresy jako takové, návleky na kalhoty a štulpny. Pro výrobu by se měly používat funkční a odolné materiály, které zvládnou i velkou námahu. Pokud se obrátíte na společnost DDsport, jež má ve svém produktovém portfoliu i dresy na hokejmáte zčásti vyhráno. Výrobce totiž konzultuje střihové provedení s předními hokejovými kluby, navíc mnohé z nich i obléká. S výrobou stylových hokejových dresů má DDsport více než třicetileté zkušenosti.

Sublimační potisk je vysoce kvalitní

Český výrobce sportovních dresů DDsport používá takzvaný sublimační potisk, neboť splňuje i vskutku náročné požadavky klientů. Samozřejmostí je barevná stálost. Zvolit si můžete jakákoliv loga, čísla a podobně. V případě potřeby je možné vzhled upravit podle vašich představ a požadavků, a tím pádem mohou být dresy vskutku originální.

Společnost si archivuje zakázky, a proto je možné potom doobjednávat zboží už po jednom kuse, a to po neomezenou dobu. Jestliže tedy hledáte někoho, s kým navážete dlouhodobou spolupráci v rámci výroby dresů, DDsport je vhodným kandidátem. Nadchne vás pestrostí služeb i cenovou politikou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient