Do akce Celá 6 sportuje se zapojilo téměř 4000 lidí

Městská část Praha 6 uspořádala ve spolupráci s neziskovou organizací S KOČÁRKEM PRAHOU org, z.ú. sportovní akci pro více než 4000 lidí zdarma.

S kočárkem Prahou

Ve dnech 15. – 31. 12. 2015 měli občané Prahy 6 možnost navštívit vybraná sportovní zařízení a zdarma si v nich zacvičit. Akce, která byla určena pro rodiny s dětmi a účastníky všech věkových kategorií, předčila veškerá očekávání.

Masivní zájem ze strany občanů o možnost vyzkoušet si různé sportovní disciplíny a zajít do míst, která neznali, znamenal více než 4000 návštěv.

Největší poptávka byla po veřejném bruslení v HC Hvězda, po 100 hodinách Squashe ve Sport centru Evropská spolu s desítkami hodin posilovny nebo aerobiku. Neomezený výběr pohybu třeba na celý den mělo 100 odhodlaných, kteří navštívili Solárium Fitness BBC Evropská. Manager klubu Martin Kořený řekl: „Vaše akce měla smysl a ohlas byl příznivý. Co se týká akcí pořádaných vámi a Prahou 6, můžete s námi počítat i v budoucnu.“

Celá 6 sportuje

„Moc rádi jsme byli součástí projektu Celá 6 sportuje. Máme radost, že k nám našli cestu i lidé, kteří o nás dosud nevěděli, a užili si cvičení či bazén. Přeji všem, ať jim chuť sportovat vydrží a těšíme se na další setkávání,“ komentuje PR manažerka centra trvalého zdraví Cordeus Hana Vargová. Netradiční cvičení, jógu a plavání si zde užívaly desítky maminek s dětmi, ale i senioři.

Nevětší rozsah nabídl pro akci Ústav tělesné výchovy a sportu. Jejich dvě velká sportoviště Pod Juliskou a Na Kotlářce vyhradila pro tuto akci celé dva dny. Tenisové kurty, horolezecká stěna, stolní tenis, haly pro volejbal, nohejbal, házenou, košíkovou, badminton – to vše si vyzkoušely stovky občanů.

Namísto návštěv a vánočního přejídání se přátelé potkávali na hřišti nebo v posilovnách. Nabízené sporty si přišli vyzkoušet i někteří radní z Městské části Praha 6. Pan Roman Mejstřík si se synem zahrál stolní tenis v hale Pod Juliskou. Radní Evu Smutnou jsme zastihli při bruslení na Hvězdě s celou rodinou (viz foto).

Internetová aplikace k akci, která byla vytvořena speciálně pro tento projekt, vygenerovala celkem 3.516 ks slevových voucherů. Z registračních údajů je patrné, že docházelo k vícenásobné registraci na jednu osobu – předpokládaným důvodem byla registrace rodič-dítě / partner-partnerka / 1 občan – celá hala nebo vysoký zájem u jednotlivců.

„Vzhledem ke společné akci mezi námi a MČ Praha 6, byla část financována ze zdrojů obecně prospěšné společnosti S KOČÁRKEM PRAHOU (SKP). Celou akci hodnotíme jako velmi úspěšnou a rádi bychom oslovili Prahu 6 pro její pokračování,“ shrnuje Tomáš Kuneš, ředitel S KOČÁRKEM PRAHOU org, z.ú.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient