Obrovská navzájem propojená lyžařská střediska

Obrovská navzájem propojená lyžařská střediska a moderní lanovky již čekají na své návštěvníky v nadcházející sezóně. Především v Rakousku se v tomto směru mnoho událo. Přinášíme Vám krátký přehled nejdůležitějších novinek v oblíbených lyžařských regionech.

Nejzajímavějším projektem této zimy je určitě propojení střediska Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang se sousedním lyžařským střediskemFieberbrunn. Díky novému lanovkovému spojení TirolS rostou oba regiony dohromady v jeden z největších lyžařských regionů země. Ve středisku SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental v Brixenu se rozjede mimo jiné nejrychlejší osmimístná sedačková lanovka světa.

Další novinky: V Zillertal Aréně a ve francouzském Les 2 Alpes se můžete těšit na zbrusu nový sjezd do údolí a na plno akcí jako například „Välley Rälley“ (Zillertal) nebo „Pow(d)er Week“ (Les 2 Alpes).

Zajímá Vás ještě více technologických novinek a eventových tipů? Všechny novinky a detailní informace naleznete zde: http://tisk.snowtrex.cz/novinky-pro-zimu-1516/

Pro další informace a tištěný obrazový materiál kontaktujte, prosím:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient