Proč si registrovat ochrannou známku?

Pokud patříte mezi podnikatele, jistě si umíte vážit hodnot, které jste během určité doby do své činnosti vložili. Ochrana by měla být na prvním místě, proč byste měli dávat šanci konkurenci, která může najít způsob, jak využít vašeho jména či třeba jenom sloganu nebo určitého obrázku, který vás charakterizuje a podle kterého vás nejeden zákazník pozná, ve svůj prospěch? Řešením je ochranná známka – právní ochrana, která se vyplatí!

Registrace ochranné známky u Patentoid

Registrace ochranné známky není nic těžkého. V zásadě je nutné vědět, co chcete registrovat – zda to bude text, část textu, grafika nebo třeba obojí. Máte-li v tomto jasno, nic vám nebrání, za předpokladu, že vás již někdo nepředběhl, v realizaci.

Pokud byste nechtěli zbytečně ztrácet čas a studovat, jak přesně je nutné postupovat, kam se obrátit, co všechno si připravit a další a další záležitosti, můžete využít pomoci partnera Patentoid, který je připraven vám vyjít maximálně vstříc. Jediné, co budete muset udělat, je vyplnění jednoduchého online formuláře v několika krocích včetně uvedení kontaktních údajů pro vzájemnou domluvu.

Výhody registrace ochranné známky

Registrace ochranné známky je cestou, která vede správným směrem. Její prioritou je především ochrana. Není to však zdaleka jediný znak, který ji charakterizuje. Mezi další lze zařadit například značnou výhodu před konkurencí, což je při podnikatelských záměrech naprostým základem vedoucím k úspěchu.

Potěší také nízká pořizovací cena – zápis do rejstříku ochranných známek můžete získat již za necelých deset tisíc korun a to je investice, z dlouhodobého hlediska, zcela jistě v podnikatelské sféře nevýrazná. A jak dlouho můžete využívat všechny výhody registrace ochranné známky? Celých deset let – a to je opravdu dlouhá doba!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient