Manipulační technika a zdvihací zařízení do každé výroby, skladu i distribuční haly

distribuční hala

Provozujete sklad či distribuční halu, ve které je na denním pořádku manipulace s nákladnými břemeny? Nebo s nimi manipulujete přímo během výroby? Pak se neobejdete bez kvalitní manipulační techniky a patřičných zdvihacích zařízení. Jaké máte možnosti? 

Na manipulační technice de facto stojí celý strojírenský, stavební i automobilový průmysl. Bez ní by všechna tato odvětví v podstatě byla odkázána k záhubě. Stejně tak je manipulační technika součástí provozu veškerých skladů, hal i většiny dílen.

Bezpečná a rychlá manipulace

Hydraulické sklopné plošiny, traverzy pro manipulaci s kontejnery, ocelové konstrukce, jeřábové traverzy, C háky, manipulátory, elektrické kladkostroje, pracovní stoly, nebo úchopové kleště. Všechna tato zařízení nahrazují lidskou práci. K tomu ale i usnadňují, zrychlují a celkově zefektivňují výrobu. A čím kvalitnější zařízení do své výroby či skladu použijete, tím bezpečnější a rychlejší výroby docílíte.

25 tun? Žádný problém

Elektrický kladkostroj si například poradí i s nákladem o hmotnosti 25 tun! Pro jeřábovou traverzu není problém náklad až dvojnásobně těžší. C hák bez potíží zvedne i pětitunovou zátěž. To jsou pro laika až nepředstavitelné hodnoty.

Služby od A do Z

Prodej manipulační techniky má ve svém portfoliu řada společností. V hledáčku vašeho zájmu by ovšem měla být taková, jež se maximálně podřídí vašim potřebám, respektive požadavkům, ať již vaší výrobní linky, dílny či skladu. Služby doslova od A do Z nabízí například firma Bazala zdvihací zařízení s.r.o, jež se vám postará o kompletní projektování i montáž zařízení včetně jeho následného servisu.

Výrobce i dodavatel

Společnost ovšem není pouhým dodavatelem manipulační techniky. V roce 2012 své služby rozšířila i o výrobu. Výroba manipulační techniky společnosti Bazala zdvihací zařízení s.r.o se tak zaměřuje na samosvorné kleště, elektrické lanové navijáky i válečkové dopravníky vhodné například pro vnitropodnikovou dopravu kusových předmětů a zásilek. Stejně tak jimi můžete propojit jednotlivá montážní místa a výrobní stroje.

Možnosti současné moderní zdvihací a manipulační techniky téměř neznají mezí. A z technologického hlediska se stále vyvíjejí. Tak si říkám, jak vůbec staří Egypťané postavili své pyramidy, když nic podobného neměli k dispozici. A jak by jejich stavby vypadaly, kdyby tuto techniku k dispozici měli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient