Rekuperační jednotky zajistí čerstvý vzduch a pomohou ušetřit

Chcete si doma zajistit příjemné a zdravé prostředí? Zároveň si chcete užívat dokonalé pohodlí a příjemné chvíle s rodinou bez zbytečných starostí? Moderní technika nabízí možnosti, o kterých si ještě vaši prarodiče mohli nechat jen zdát. Kromě výkonných spotřebičů vyžadujících obsluhu si můžete pořídit třeba robotický vysavač, který zvládne uklidit nečistoty z podlahy, zatímco jste v práci nebo s dětmi podnikáte výpravu za krásami přírody. Inteligentní domácnost zvládne regulovat vytápění v jednotlivých místnostech i celém interiéru přesně podle vašich instrukcí a postará se o celou řadu dalších rutinních úkolů, kterými se nechcete zatěžovat. A rekuperační jednotky zajistí optimální větrání veškerých prostor.

Rekuperační jednotky pomáhají v boji proti bakteriím, plísním i alergenům

Civilizace přinesla celou řadu převratných vynálezů, které dokáží usnadnit práci a zkvalitnit život ve všech směrech. Na druhou stranu se však s rozmachem průmyslové výroby výrazně zhoršila kvalita ovzduší. V posledních letech výrazně narůstá počet lidí trpících nejrůznějšími respiračními problémy. Navíc průběžně přibývají i alergici. Téměř v každé domácnosti potřebuje alespoň jeden z jejích členů k plnohodnotnému životu bez zdravotních obtíží dokonale čisté prostředí. Nestačí přitom jen dostatečně odstraňovat prach a mechanické nečistoty; důležité je zejména pravidelné větrání. Rekuperace vzduchu ho dokáže zajistit na jedničku – zvládne odfiltrovat až 99 % pylu a jemného prachu. Navíc si rekuperace do bytu poradí i s bakteriemi a plísněmi.

Pořízení rekuperace do bytu je chytrým řešením pro každého

Rekuperační jednotky řeší větrání efektivně a nenápadně. Jakmile si pořídíte rekuperaci do bytu, nebude na vás nepříjemně táhnout otevřeným oknem. Výměna vzduchu bude probíhat v podstatě nepozorovaně. A navíc ušetříte 60 – 70 % nákladů na vytápění. Skvělé řešení nabízí například rekuperace Aldes.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient