Webové řešení za přijatelné peníze? Jedno bychom pro vás měli!

Přemýšlíte o tom, že byste se vrhli do podnikání? Pokud máte nápad, směle do toho! A kam by měly směřovat vaše další kroky? Poradíme vám!

Dobrý nápad je nejdůležitější. Musíte přijít s něčím zajímavým, neotřelým, čemu zkrátka většina lidí neodolá. A to něco pak budete muset prodat. Naštěstí dnes existují nástroje, které vám s tím pomohou. Jedním z nejmocnějších nástrojů je internet. K němu je denně jen ČR připojeno až 7 milionů lidí. Představte si, že by se všichni stali vašimi zákazníky. Že to není možné? Ale je! S kvalitním webem určitě!

Funkční, moderní a přehledný

Ještě donedávna byla tvorba webových stránek velmi nákladnou záležitostí. Webdesigneři si za výrobu webu účtovali desetitisíce. A tím jejich práce skončila. Dnes naštěstí jsme o poznání dále. Web postavený na platformě WordPress od společnosti AJAS Corporadion může být váš už za 7 500 korun. Web funkční, moderní, přehledný a hlavně vydělávající! Web s kalkulačkou, aplikacemi, blogy, dalšími podweby či přímo e-shopem!

E-shop za 20 tisíc? Ano, jde to!

V této ceně navíc spolu s jeho výrobou budete mít i jeho administraci a základní SEO. Pokročilý web s analýzou zákazníka a konkurence, s jazykovými mutacemi, texty a popisky vás pak vyjde na dvojnásobek. A za 20 tisíc měsíčně můžete provozovat vlastní e-shop.

Přednosti platformy WordPress

Webové stránky postavené na platformě mají celou řadu výhod. Tento ověřený systém v první řadě umožňuje možnost zapojení nespočtu jiných firem a programátorů. K tomu je jednoduchý na editaci a snadno modifikovatelný. Snadno si jej budete upravovat a přizpůsobovat.

Webem podnikání začíná

A co dál? Webem podnikání teprve začíná. Web nestačí jen vyrobit, ale musíte se také postarat o jeho návštěvnost. K tomu slouží různé nástroje digitálního marketingu, jako jsou SEO a PPC reklama. A i s těmi vám v AJAX Corporation pomohou. Tak jejich pomoc využijte!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient