Relax, omlazení a znovunabytí sil vás čeká v maďarských lázních Bük

Kdo by si nepřál během dovolené načerpat síly, omládnout a pořádně si odpočinout? Oblíbená maďarská lázeňská letoviska Bük, Harkány, Hévíz a Sárvár mají otevřenou náruč pro všechny návštěvníky, zamilované páry, rodiny s dětmi, seniory a velké skupiny. Nadstandardní služby, relaxační zóny, stylové ubytování a místní kulinářské speciality lákají každoročně lázeňské hosty i turisty toužící poznat něco nového, a navíc kousek od Česka.

Lázeňské procedury, příjemné prostředí a poklidná atmosféra ve městě Bük

Cestovní kancelář Kareta pořádá zájezdy i do dalších maďarských a evropských lázeňských měst, stejně jako organizuje pobyty u moře a na horách. Příznivé ceny za služby, ubytování a stravování čekají na zájemce o klidnou dovolenou uprostřed přírody s čerstvým vzduchem, lázeňskými procedurami a zajímavými pamětihodnostmi městečka Bük. Vynikající podmínky pro poklidnou dovolenou nabízí hotel Piroska s aktuální akční nabídkou pobytu dvou dětí do 10 let zdarma. Rodiny, jež si zvolí termín v hlavní prázdninové sezoně od 26. června až do 27. srpna a přijedou aspoň na sedm nocí, mohou svá dítka ubytovat zcela zdarma.

Hotel Piroska s wellness centrem, moderním zařízením a maďarskými specialitami

Dojezdová vzdálenost do městečka Bük z Prahy je 438 km, z Brna 239 km a z Ostravy 400 kilometrů, což činí z této destinace blízký cíl pro strávení rodinné dovolené v poklidném lázeňském regionu. Hotel Piroska se nachází v centru města a disponuje vlastním wellness centrem s bazény, saunou, aromaterapií, masážemi, zábaly, kosmetikou, pedikúrou a soláriem. Zároveň je zajištěna bezplatná autobusová doprava do léčebných a zážitkových lázní Bük. Stravování je ve stylu polopenze, jež zahrnuje snídaně a večeře formou švédských stolů s maďarskými a mezinárodními specialitami.

Rodinná dovolená ve stylovém hotelu v centru lázeňského města Bük

Kapacitou 92 pokojů se hotel Piroska řadí mezi větší hotely s komfortním a rodinným zázemím v klasickém maďarském stylu. Zařízení hotelu Bük, restaurace, kavárny a pokojů je moderní a vonící čistotou. Nově zařízené pokoje jsou vybaveny nábytkem, zařízenou koupelnou s hygienickými potřebami, fénem a sprchovým boxem. Ve dvoulůžkových pokojích s možností dvou přistýlek jsou LCD televize se satelitním příjmem. Pobyt v hotelu Piroska a městečku Bük se stane nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka. Nechte se během dovolené hýčkat a starosti nechte na cestovní kanceláři Kareta.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient