Efilační nůžky jsou zárukou vzdušného střihu

Speciální efilační nůžky potřebuje každá profesionální kadeřnice. Ať už vlastníte salon a vybíráte si nové nůžky, s nimiž budete spokojeni vy sami i vaše zákaznice, nebo si chcete vytvořit perfektní účes v domácích podmínkách, přijdou vám tyto nůžky vhod. Od ostatních nůžek je spolehlivě rozeznáte díky unikátnímu designu.

Efilační nůžky pro tvorbu dokonalého účesu

Zatímco některé vlasy a účesy efilační nůžky vůbec nevyžadují, jindy se bez nich při stříhání neobejdete. Využívají se především na prostříhávání hustých vlasů, a to ve všech délkách. Jejich použití je velmi jednoduché a hravě s nimi vytvoříte rafinovaný účes. Tyto kadeřnické nůžky pohodlně odstraní poškozené konečky vlasů a úprava s nimi je rychlá, snadná a praktická.

Jestliže potřebujete vlasy prostříhat nebo na pramenech vytvořit atraktivní špičky, tak vám právě efilační nůžky přijdou vhod. Zakoupíte je například pod značkou Extra Beauty na webových stránkách kadernicke-nuzky.com.

Efilační nůžky této značky jsou seřízené k přesnému stříhání. Mají měkké zavírání a jejich ostří doplňují speciální V-zoubky, bránící klouzání vlasů. Snadno tak dosáhnete dokonalého střihu, i když třeba tyto nůžky držíte v ruce poprvé.

Vyberte si kvalitní nůžky na vlasy

Setkat se můžete i s názorem, že efilační nůžky jsou zbytečností. Když však máte velmi husté vlasy nebo je nechcete nechat jen volně růst, ale preferujete detailně sestříhaný účes, tak se bez nich neobejdete.

Pod značkou Extra Beauty máte na výběr z několika atraktivních modelů těchto nůžek ve škále barevných provedení. Zakoupíte zde dražší i levnější nůžky se symetrickou rukojetí, které jsou zhotovené z velmi kvalitní nerezové oceli. Ty nejdražší efilační nůžky jsou dále upravené titanovým povrchem a zajišťují tak opravdu překrásný bezkonkurenční střih, za kterým se k vám budou zákaznice rády vracet.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient