Repasované notebooky i novinky na GGPC.cz

Asus X553MA-SX375H

Použité notebooky nejsou nic neobvyklého a určeného k odložení. Zkuste je nabídnout GGPC.cz. Třeba vám je pomohou doladit, nebo jej vykoupí a zkusíte si pořídit zbrusu nový model. Repasovaný notebook může obsahovat komponenty, které budou splňovat požadavky na funkci přístroje. Levný univerzální notebook, který slouží pro užití jen v základních potřebách, jako brouzdání po internetu, sledování videí, filmů a zpravodajství nebo komunikace po sociálních sítích, nabídka je široká. Všímejte si kvality provedení, hmotnosti nebo rozvržení klávesnice a velikosti displeje. A nechte si poradit, ti, co umí PC opravit i složit, o něm ví opravdu dost.

Nové notebooky a zánovní a rozbalené notebooky

Od zahraničních dodavatelů garantujících nejvyšší kvalitu, s klávesnicí s českými přelepkami a operačním systémem v českém jazyce. Zánovní a rozbalené notebooky od prověřených zahraničních dodavatelů, s garancí zánovního zboží nejvyšší kvality, rozbalené k focení na web či vystavení v showroomech. Zánovní notebooky mohou mít i náhradní obal, záruku 24 nebo 12 měsíců s možností rozšířené záruky. Je v nich nainstalovaný systém se všemi potřebnými ovladači a není třeba provádět žádné další nastavování a instalace. Každý notebook je důkladně testován, než jde do prodeje.

Repasované notebooky a použité notebooky

Notebooky servisované, s vyměněným pevným diskem či jinými díly. Použité notebooky jsou pečlivě zkontrolovány a projdou náročnými testy. Repasované a použité notebooky mohou nést jen jemné známky opotřebení a mají záruku 12. měsíců. Po tuto dobu je garantován bezplatný servis zařízení a možnost rozšíření záruční doby. Mezi benefity e-shopu patří při objednání do 14:30 doručení do 24 hodin, jinak do 2 dnů, PPL přijede i v sobotu a vše je skladem. Možný je osobní odběr a k dispozici je i 1 000 odběrných míst.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient