Šikland slibuje rodinám s dětmi úžasnou dovolenou

Sezóna letních dovolených už dávno skončila. Děti už sice nastoupily do školy, ale to neznamená, že nemůžete vyrazit v období podzimních či zimních prázdnin na několik dní mimo domov. Pokud vás láká spíše dovolená v ČR než v zahraničí, potom budete přemýšlet nad vhodnou lokalitou, protože ne všechny nabízí vyžití pro rodiny s dětmi.

Odtrhněte své ratolesti od televizních obrazovek, notebooků, tabletů a telefonů. Vyrazte do přírody, ve které nebudou mít vaše děti ani promyšlení na nějakou elektroniku. Spoustu zážitků a dobrodružství slibuje Šikland, což je úžasný komplex zábavných areálů rozprostírající se na ploše o velikosti více než 120 hektarů.

Westernové městečko i akvapark

Aby byla dovolená s dětmi v ČR opravdu zábavná, je potřeba vymyslet pestrý program. První zastávkou může být Šiklův mlýn, kde si kluci i holky zahrají na pistolníky. Šiklův mlýn však není pouze westernové městečko, ale najdete zde například i akvapark plný atrakcí. Dále můžete zavítat do zooparku a potom zaplnit prázdné žaludku v místní restauraci s českou kuchyní. Dokonce si odsud dovezete i nějaký suvenýr na památku, protože ulice jsou poseté stylovými obchůdky s různorodým zbožím.

Výše uvedenými místy dovolená na Vysočině zdaleka nekončí. O tři kilometry dál stojí strašidelný zámek Draxmoor, ve kterém vaše děti postraší různé nestvůry.

A kde se ubytovat?

Ale dovolená s dětmi v České republice bude naprosto dokonalá až v okamžiku, kdy najdete vhodně ubytovací zařízení. Obrovskou výhodou je rozmanitost ubytování, ať už prahnete po nadstandardu anebo cenově přijatelných možnostech. Po všech stránkách vás uspokojí čtyřhvězdičkový hotelový resort Šikland. Pokud však preferujete chaty, nabízí se vám nejen klasické chatky, ba dokonce i útulné srubové apartmány.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient