Osvojte si práci s šicím strojem

Šicí stroj Brother Innov-Is 55FE

Toužíte po originálních šatech? Chcete dát starým oděvům nový vzhled? Potřebujete domácí textil, který bude přesně zapadat do vašeho interiéru? Pak není nic jednoduššího, než se sblížit s šicím strojem. Šití vás bude uklidňovat i naplňovat. Šicí stroj by měl být součástí každé domácnosti. Je to praktická pomůcka a může vám leckdy zachránit i život. Pokud ještě nemáte svůj šicí stroj, jistě vás bude zajímat, jaká je výbava dnešních strojů.

Šicí stroje pro malé i velké začátečníky

Možná by se zdálo, že je stroj jako stroj, vždyť všechny šijí přeci. Složitost techniky uvnitř šicích strojů se však mění podle jejich použití. Vždy je rozhodující, co budete na stroji šít. Šicí stroje pro začátečníky se vyznačují snadnou obsluhou a přednastavenými pevnými programy. Samozřejmostí je i chránič prstů. Takový stroj naučí každého bez rozdílu věku opravit oděv, přišít utržený knoflík nebo oděv s pomocí šicího stroje opatřit zipem, knoflíkovou dírkou či ozdobným stehem. Cenová relace takových strojů se pohybuje kolem dvou až třech tisíc.

Šicí stroje pro náročné švadleny

Když začnete brát šití vážně, výše zmíněný typ stroje už vám nebude stačit. Bude potřeba se poohlédnout po stroji, jenž vás překvapí svými možnostmi a bude vás inspirovat. Král mezi šicími stroji a vítěz D-testu je Brother Innov-Is 55FE. Sám výrobce stroje Brother je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Tento stroj je vhodný pro všechny domácí švadlenky s vyššími nároky. Disponuje 135 programy nastavitelnými pomocí LCD displeje. Hladce si poradí i s těžšími materiály. Stroj je tichý, a přitom si zachovává sílu a průraznost. Oceníte jedinečný systém automatického navlékače jehel i nastavitelnost zapošití a mnoho dalších funkcí.

Průmyslové šicí stroje

Kapitola sama pro sebe jsou průmyslové šicí stroje, které najdou své uplatnění ve výrobě. Vyznačují se vázaným stehem a spodním podáváním. Dnes jsou už i tyto stroje vybaveny praktickým displejem a LED osvětlením. Při výběru šicího stroje mějte na paměti dvě věci. Za prvé, jak budete stroj využívat, a za druhé si uvědomte, že šicí stroj je dlouhodobá investice, která se vám vrátí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient