Jak na lepší angličtinu? Jedině s rodilým mluvčím

Moderní svět je prostě takový: bez co nejlepší angličtiny se v něm ztratíte. Už nezáleží na tom, jestli chcete jen ve volném čase cestovat, nebo dělat byznys ideálně i za hranicemi České republiky. Světový jazyk je zkrátka ten anglický a ze školy ani dnes nevycházejí lidé natolik zkušení, aby si troufli tvrdit, že jej ovládají.

Pro pobyt s angličtinou nemusíte jezdit do zahraničí

Slyšíme to ze všech stran: nejlepší způsob, jak rozvázat jazyk v zahraničí, je prostě vyjet do zahraničí. Dostat se do situace, kdy zkrátka musíte mluvit anglicky, protože nemáte jinou možnost. Třeba na to ale nemáte kuráž nebo jste přesvědčeni, že vaše schopnosti na to nejsou dostačující. Hledáte kompromisní řešení. A ono existuje.college-1280964_960_7201

Společnost ENGLISHstay totiž nabízí týdenní pobyty, které vás angličtiny skutečně neušetří, ale zároveň nemusíte překročit hranice České republiky. Za zmínku stojí například to, že na jazykovém kurzu angličtiny vám bude k dispozici rodilý mluvčí – a to skutečně vám jako jedinci. Rodilí mluvčí a účastníci jsou na akcích zastoupeni v poměru 1:1, takže se stoprocentně dostanete ke slovu! Přitom ale kurzy angličtiny vyjdou levněji, než u jiných společností: v jakékoliv variantě vás hodina s rodilým mluvčím nevyjde na víc než pětistovku.

Pro budoucí profesionály i všechny ostatní

Volba pobytu je na vás. Jste-li téměř úplní začátečníci, můžete zvolit nejzákladnější a také nejlevnější variantu, kdy budete na jednoho rodilého mluvčího dva. Stud a trému tak ze sebe setřesete jako nic. Běžnější bude varianta pro mírně pokročilé, která vás připraví na další výzvy, ať už jde o nové zaměstnání nebo zkoušku z jazyka.

Pro ty, kteří potřebují angličtinu pro práci a zejména v obchodní sféře, nabízí ENGLISHstay jazykový pobyt, jenž vás ohromí nejen nabytými znalostmi, ale i v porovnání s konkurencí skvělou cenou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient