Sehnat hutní materiál není složité. Horší je hledání spolehlivého dodavatele

Bez hutního materiálu se neobejdou firmy z mnoha různých oborů. Stavebníci a řemeslníci představují jen pomyslnou špici odběratelů. Ať už však zastupujete jakoukoliv branži, zřejmě moc dobře víte, že klíčovou roli hraje přístup dodavatele. Máte-li v tomto směru špatné zkušenosti, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, na koho se obrátit!

Dodavatel vždy ovlivní váš byznysiron-rods-474800_960_7201

Chcete-li se zařadit po bok úspěšných konkurentů, případně být ještě lepší než oni, nezbude vám, než se poohlédnout po renomovaném dodavateli. V případě hutního materiálů potřebujete někoho stoprocentně spolehlivého a flexibilního.

Nejnáročnější kritéria splňuje společnost AC Steel a.s., která patří ke špičce v oblasti dodávky výrobků z nerezové, lesklé, kované a válcované oceli. Na trhu je od roku 1999, kdy začínala zajišťováním importu tažené oceli ze západní Evropy a zároveň se zabývala exportem kovaných tyčí v rámci EU.

Proč vsadit na hutní materiály od AC Steel?

AC Steel disponuje rozsáhlou sítí skladů, moderním vozovým parkem a propracovaným on-line informačním systémem. Díky tomu průběžně rozšiřuje portfolio služeb a zvyšuje efektivitu prodeje, skladování a distribuce. V současné době nabízí také mosazné, válcované, tažené a nerezové tyče v různých rozměrech a stupních jakosti.

Dodávky hutního materiálu jsou realizovány z centrály v Českém Těšíně a poboček, které se nachází v Kladně, Napajedlech a Žilině. Zákaznické spektrum je velmi pestré – S AC Steel spolupracují živnostníci i nadnárodní korporace.

Díky dostačující kapacitě skladů může dodavatel kdykoliv pružně reagovat. Expedice objednávek většinou probíhá vlastními vozy, které jsou neustále pod dohledem.

Nedílnou součástí služeb AC Steel jsou také kvalifikované technické poradenství, chemický rozbor či dělení materiálů na vysoce výkonných pilách. Více si můžete přečíst na www.acsteel.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient