Společnost GCL-SI jmenována fotovoltaickým výrobcem Pilíře 1 na seznamu společnosti Bloomberg New Energy Finance

GCL System Integration Technology (GCL-SI), (SHE: 002506), dceřiná společnost přední světové energetické skupiny GCL, byla uvedena na seznamu Pilíře 1 společnosti Bloomberg New Energy Finance (BNEF), který uvádí pořadí výrobců fotovoltaických (PV) modulů. Na seznamu zaujímá společnost GCL-SI druhé místo na základě roční kapacity solárních modulů.

Systém pilířů BNEF zařazuje stovky výrobců solárních modulů do tří pilířů na základě bankovní způsobilosti — schopnosti projektů zaměřených na solární produkty získat bezregresní financování závazků od bank.

Výrobci v rámci Pilíře 1 musí prokázat, že jsou schopni poskytovat produkty pod vlastní značkou a z vlastní výroby pro pět různých projektů, které jsou neregresně financovány pěti různými (nerozvojovými) bankami. BNEF také bere v úvahu pouze projekty, které mají kapacitu přes 1,5 MW.

Systém pilířů v rámci BNEF demonstruje, že společnost GCL-SI splňuje všechna jeho kritéria.

Pan Shu Hua, prezident společnosti GCL-SI, uvedl: „Společnost GCL-SI od svého založení rychle vyrostla. Za méně než rok jsme vyvinuli mezinárodní projekty, které dosahují standardů BNEF. Je to vzácný případ v solárním průmyslu.“

Seznam „Pilíře 1″ se hojně využívá ve výrobních předpovědích a předběžné analýze konkurence jakožto důležitá metoda rozlišení velkých dodavatelů ve fotovoltaickém průmyslu, kteří dosáhnou na podporu bank. Reviduje se a aktualizuje každé čtvrtletí, kdy se do databáze BNEF přidávají nové informace.

„Fakt, že je společnost GCL-SI na seznamu Pilíře 1, znamená naši schopnost zajistit financování závazků od bank a poskytnout kvalitní fotovoltaické moduly,“ dodal pan Shu. „Naší společnosti to také přinese více příležitostí k průzkumu trhu a umožní nám to přispět ke globální zelené energii.“

O společnosti GCL-SI

GCL System Integration Technology Co., Ltd. (002506 Šenčenská burza) (GCL-SI) je součástí skupiny GOLDEN CONCORD (GCL), mezinárodní energetické společnosti specializující se na výrobu čisté a udržitelné elektrické energie, založené v roce 1990. S hodnotou globálních aktiv ve výši téměř 16 miliard USD spojené společnosti dodaly v roce 2015 více než 2 GW modulů po celém světě a v současné době dodávají více než 30 % všech polysilikonů a membrán, které se používají v solárním průmyslu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient