JA Solar přidává další zařízení na výrobu elektřiny

JA Solar

Společnost JA Solar přidává další plně automatizované zařízení na výrobu elektřiny o výkonu 1,5 GW

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq:JASO) („JA Solar“), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných produktů pro solární energii, dnes oznámila, že zahájila hromadnou výrobu vysoce výkonných solárních panelů ve svém nejnovějším zařízení na výrobu modulů v Xingtai v čínské provincii Hebei.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20150522/218046LOGO

Výrobní zařízení, které se nachází v oblasti ekonomického rozvoje ve městě Xingtai, má roční výrobní kapacitu 1,5 GW s plně automatizovanými výrobními linkami, které využívají nejnovější technologie výroby modulů. Toto zařízení je schopno vyrábět moduly s 60 a 72 články, především s využitím vysoce výkonných článků PERCIUM společnosti JA Solar.

Všechny zde nainstalované podélné nosníky jsou vybaveny umělou inteligencí, která dokáže přepínat mezi konfiguracemi pájení pro připojení se čtyřmi a pěti přípojnicovými rozvody. Všechny výrobní linky jsou také flexibilní z pohledu výroby běžných modulů nebo výroby modulů s dvojitou skleněnou vrstvou a jednoduše dokáží přepínat mezi oběma způsoby tam a zpět.

Plně automatizované výrobní linky na výrobu standardních modulů s 60 a 72 články významně zvyšují produktivitu tohoto zařízení. Roční výroba v přepočtu na obyvatele se pohybuje okolo 2 MW, což je největší výroba v této oblasti průmyslu. Navíc způsob, kterým je zařízení konstruováno, kdy sjednocuje všechny provozní sekce včetně montáže modulů, následného měření a testování a skladovacích prostor pod jednou střechou je energeticky značně úspornější.

Baofang Jin, výkonný předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, uvedl: „Slavnostní otevření našeho plně automatizovaného zařízení na výrobu modulů v Xingtai je pro společnost JA Solar učiněným krokem vpřed z pohledu inteligentní výroby. Dále se budeme soustředit na technologické inovace, stejně jako na další zlepšování výkonnosti našich produktů, abychom tak mohli splnit očekávání našich zákazníků na výrobky nejvyšší kvality.“

KONTAKT: Erica Hu, +86-21-6095-5888 / 6095-5999, sales@jasolar.com;market@jasolar.com

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient