Společnost Lear Corporation otevřela nový závod

Společnost Lear Corporation otevřela nový závod na řezání kůže v maďarském Szolnok

Společnost Lear Corporation (NYSE: LEA), přední světový dodavatel automobilových sedadel a systémů elektrických rozvodů, dnes oficiálně otevřela svůj nový závod na řezání kůže v Szolnoku v Maďarsku. Starosta města Szolnok pan Szalay a ministr národní ekonomiky pan Mihály Varga zastupovali vládu a společnost Lear byla zastoupena panem Kentem Maasem (zástupcem ředitele pro globální výrobu) a Johnem Stainesem (ředitelem provozních činností v Evropě).

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20110307/DE59731LOGO

Závod byl dokončen v prosinci 2015 a nachází se v průmyslovém parku v Szolnoku naproti stávajícího závodu na výrobu kůže, který byl postaven v roce 2004. Výstavba tohoto nového závodu představuje investici ve výši 20 milionů EUR a s celkovou rozlohou 16 000 m2 poskytuje dvojnásobný výrobní prostor. Jako součást divize Eagle Ottawa v rámci společnosti Lear dodává kožené součásti mnoha předním automobilovým výrobcům v Evropě. Oba závody dohromady zaměstnávají více než 2 000 lidí a jde o největšího soukromého zaměstnavatele v regionu.

„Jakožto globální lídr v automobilovém průmyslu a výrobě luxusních sedadel společnost Lear nadále staví na svých jedinečných schopnostech, díky kterým je jedničkou v oboru, a klade důraz na své řemeslné dovednosti světové třídy. Jsme rádi, že díky našemu trvalému růstu můžeme investovat a rozšířit naši výrobní kapacitu do Szolnoku v Maďarsku. Rád bych poděkoval lidem, kteří pracovali na tomto komplexním projektu. Jsem velmi hrdý na náš odhodlaný tým a podporu, které se nám dostalo od místních úřadů a komunity,“ uvedl Ray Scott (výkonný zástupce ředitele a předseda představenstva divize Seating v rámci společnosti Lear).

Divize Eagle Ottawa společnosti Lear, která vznikla v roce 1865, má dlouhodobé zkušenosti v kombinování tradičních řemeslných dovedností a inovační technologie. Divize Eagle Ottawa navrhuje, technicky zpracovává a vyrábí řešení z pravé kůže pro všechny aplikace automobilových interiérů a segmenty automobilového trhu. Schopnosti v oblasti výroby kůže v rámci divize Eagle Ottawa zahrnují návrh, výzkum a vývoj, validaci produktů a výrobu (povrchovou úpravu, řezání a šití).

Díky akvizici divize Eagle Ottawa, která byla dokončena v lednu 2015, je společnost Lear Corporation předním světovým dodavatelem prvotřídní automobilové kůže, s rozšířenými globálními možnostmi v oblasti sedadel s ohledem na řemeslného zpracování, možnosti designu a celkovou hodnotu.

Lear Corporation (NYSE: LEA) je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadel a systémů elektrických rozvodů. Společnost Lear poskytuje své služby všem velkým výrobcům automobilů na světě a součásti z produkce společnosti Lear lze nalézt ve více než 350 automobilových značkách. Výrobky společnosti Lear, které jsou na světové úrovni, navrhuje, technicky zpracovává a vyrábí různorodý tým cca 136 000 zaměstnanců ve 36 zemích. Společnost Lear v současné době zaujímá 174. místo v žebříčku Fortune 500. Společnost Lear má sídlo v Southfield ve státě Michigan.

Další informace o společnosti Lear jsou k dispozici na stránkách http://www.lear.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient