Společnost Merck představuje centera M LabTM

Společnost Merck představuje nový koncept svých center spolupráce se zákazníky pod názvem M LabTM

– Špičkové moderní laboratoře pro podporu rozvoje úplných procesů a školení

– Umožňují zkoumání nových technologií a řešení pro překonání nových výzev v oblasti vývoje a výroby

– Dynamické prostředí ve významných farmaceutických a biotechnologických centrech podporuje spolupráci se zákazníky od předklinického stádia vývoje až po plnohodnotnou výrobu.

Přední vědecká a technologická společnost Merck nově představuje svoji globální síť center spolupráce poskytujících zákazníkům sdílené prostředí pro výzkum, v němž bok po boku pracují vědci a inženýři s cílem vyřešit nejsložitější výzvy v oblasti biovýroby, aby tak pomohli urychlit vývoj nových způsobů léčby.Špičková centra spolupráce M LabTM Collaboration Centers poskytují simulované výrobní prostředí pro experimenty a řešení problémů

 

Špičková centra spolupráce M LabTM Collaboration Centers, dříve známá jako vědecká školicí centra pro oblast biovýroby, poskytují simulované výrobní prostředí pro experimenty a řešení problémů v prostředí bez certifikace osvědčených výrobních postupů (GMP), které podporuje vzdělávání a rozvoj úplných postupů. Zákazníci se účastní produktových ukázek, praktického školení i ověřování koncepce a za použití osvědčených postupů a nových přístupů usilují o rozvoj, optimalizaci a rozšíření procesů a zjednodušení globálního přesunu nových technologií.

„Již více než dvě desetiletí představují tato centra důležitý zdroj pro naše zákazníky a biofarmaceutický průmysl“, uvedl Udit Batra, člen správní rady Merck a CEO, Life Science. „Dnes se tato centra spolupráce se zákazníky pod názvem M LabTM Collaboration Centers představují s novou image a naše přední průmyslová koncepce se posouvá na vyšší úroveň. Vytváříme jedinečné a inspirující prostředí, v němž mohou zákazníci zkoumat nové způsoby navýšení produktivity a vylepšení procesů v úzké spolupráci s naším týmem odborníků.“

Merck představil své první přebudované centrum v japonském Tokiu 29. června 2016. Tato síť založená v roce 1995 bude zahrnovat i centra v Brazílii, Číně, Francii, Indii, Singapuru, Jižní Koreji a Spojených státech amerických, přičemž jejich formální znovuotevření se bude odehrávat po celém světě v průběhu zbytku roku 2016 a v roce 2017.

Každé centrum M LabTM Collaboration Center ve svých prostorách uvítá zákazníky a partnery z vlády, akademické sféry, regulatorních orgánů a průmyslových sdružení a bude nabízet osvědčené postupy a prostředí pro vzájemnou výměnu znalostí ušité na míru specifickým potřebám místních farmaceutických výrobců. Zákazníci budou mít přístup k různým nástrojům, včetně simulačních nástrojů, a metodologiím, stejně jako k analytické a modelové podpoře a programům na vzdělávání zákazníků.

Kliknutím na tento odkaz se dozvíte více o M LabTM Collaboration Centers a můžete shlédnout videa zachycující prostory společnosti Merck.

Všechny tiskové zprávy jsou distribuovány emailem současně s jejich zveřejněním na internetových stránkách společnosti Merck. Pokud si přejete provést registraci online, změnit své nastavení odběru tiskových zpráv či se ze služby odhlásit, můžete tak učinit na: www.merckgroup.com/subscribe

O společnosti Merck

Merck je přední vědecko-technologická společnost v oblasti zdravotnictví, věd o živé přírodě a speciálních vysoce výkonnostních materiálů. Přibližně 50 tisíc jejích zaměstnanců usiluje o další rozvoj technologií, které zlepšují a usnadňují život – od biofarmaceutických terapií na léčbu rakoviny nebo roztroušené sklerózy, nejmodernějších systémů pro vědecký výzkum a výrobu, až po tekuté krystaly pro chytré telefony a LCD televize. V roce 2015 dosáhl obrat společnosti Merck 12,85 miliard EUR v 66 zemích.

Společnost Merck založená v roce 1668 představuje světově nejstarší farmaceutickou a chemickou společnost. Většinovým vlastníkem této veřejně obchodovatelné společnosti dodnes zůstává rodina, která Merck založila. Společnost Merck se sídlem v německém Darmstadtu vlastní světová práva na název a značku Merck. Jedinou výjimkou jsou Kanada a Spojené státy americké, kde působí pod názvy EMD Serono, EMD Millipore a EMD Performance Materials.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient