Správa SVJ BD – online aplikace pro Váš Dům & Byt

Vlastníte-li jakoukoliv nemovitost, ať je to dům nebo byt a chcete si ušetřit spoustu času a nevyhledávat vše pouze v papírech všude možně, tak to se vám určitě bude líbit  online webová aplikace DomoD, která slouží jako přehled o všech vašich nemovitostech. V podstatě by se dalo říct, že šetří nejen váš čas, ale hlavně také nervy a peníze. 

Je bezpečné mít vše uložené online na webu?

To je otázka, která napadne snad každého. Odpovědí je, že díky šifrovanému zabezpečení HTTPS se vývojáři této online web aplikace postarali o bezpečí vašich dat. Jediné, co musíte udělat, je zadat IČ, adresu nebo název SVJ/BD a okamžitě budete přesměrováni na vaši samostatnou webovou stránku. Přístup mohou mít také správci, aby měli přehled o tom, co vše je potřeba vylepšit nebo změnit.

 

Co vše aplikace DomoD poskytuje?condominium-1149194_960_720

Dobré je, že nemusíte být žádný IT znalec, abyste mohli aplikaci využívat. Práce s ní je přehledná a jednoduchá. Celkově by se dalo říct, že slouží jako online údržba nemovitostí. Zadat můžete veškerá svá rozhodnutí bez osobního setkání se správcem, požadavky či vidět evidenci obyvatel, která bydlí v bytových jednotkách.

Rozbily se vchodové dveře? Teče topení? Chcete uspořádat schůzi? Tohle vše také není překážka, stačí vám jen zapnout počítač, zadat údaje do aplikace a směle dál pokračovat v další aktivitě.

 

Kolik stojí tato online web aplikace?

Určitě mnohé z vás potěší, že je zcela zdarma. Pokud se rozhodnete pro základní verzi, nezaplatíte vůbec nic. Poté, co budete chtít ještě nějaké funkce navíc, tak sice něco zaplatíte, ale určitě vás to nezruinuje. Platby zde fungují paušálně, takže se nemusíte bát, že budete platit poplatky jako v bance jen za pozdrav.

Online web aplikace DomoD se pyšní především svými funkcemi, ale také přehledností, takže vás opravdu nečeká žádné složité dohledávání. Ale pokud si nebudete jistí, jak pokračovat dále, stačí vám vyplnit informační formulář a hledaná pomoc se dostaví. A nejen to, také se můžete podívat na demo verzi, abyste věděli, jak DomoD funguje a zpracovává informace

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient