Na český trh vstupuje nápoj odbourávající alkohol v krvi

ento rok v létě expandoval i na český trh celosvětově známý nápoj Alcohol Killer(R), který výrazně urychluje odbourávání alkoholu z krve i dechu. Tento 100% funkční nápoj vyvinula jako první na světě společnost SpaceLAB s.r.o. a v současné době jej můžeme najít na všech kontinentech světa, včetně tak náročných trhů, jakými jsou USA, Japonsko či Austrálie. V České republice se stala výhradním distributorem nápoje Alcohol Killer(R) společnost Killer Drinks, s.r.o. a momentálně je k dostání na eshopu firmy a na vybraných společenských akcích. Cena produktu je v porovnání s trhem nealkoholických nápojů ať už funkčních, či energetických drinků velmi přijatelná. V rámci zavádějícího promopacku seženete na webu www.killerdrinks.czbalíček 3 nápojů Alcohol Killer(R) za cenu 165,-.1470732750_Killerdrinks,foto-zdrojLiborMakrlik[1]

Nápoj Alcohol Killer(R) vznikl na základě vědeckých studií a jeho cílem je, jak vyplývá i z názvu, boj proti negativním účinkům alkoholu. Kromě 100% funkčnosti je založený i na vysoce přírodní bázi a jeho hlavní ingrediencí jsou bylinky a alpská voda z Rakouska. Jedná se o jediný funkční drink, jehož účinky proti placebu potvrdila i nezávislá laboratoř Expertox (USA). A koneckonců snadno si to změříme i my sami s certifikovanými alkohol testery (například od společnosti Dräger).

Společnost SpaceLAB bude postupně na český trh expandovat i s dalšími funkčními nápoji z řady BG Killer(R), které jsou zaměřeny na zdravý životní styl.

Důležité upozornění:

Mějte na paměti, že příznivé detoxikační účinky výrobku Alcohol Killer(R) a jeho užití po konzumaci alkoholu nejsou důvodem k řízení motorového vozidla po požití alkoholického nápoje. Řízení motorového vozidla či jízdního kola po požití alkoholu je zakázáno Zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Řízení vozidla pod vlivem alkoholu je nezákonné, neetické a nebezpečné.

Společnost SpaceLab s.r.o. je světovým leadrem v oblasti vývoje a výroby funkčních nápojů s jedinečnými účinky. Na trhu působí již od roku 2004 a v současné době ji najdeme na všech kontinentech včetně tak náročných trhů, jako je USA, Japonsko či Austrálie. Jejím oficiálním obchodním partnerem v ČR je společnost Killer Drinks CZ, s.r.o.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient