Stahujte filmy a seriály bez omezení rychlosti

Znáte to, chcete vidět nějaký nový film, o kterém se v poslední době hodně mluví a do kina se vám nechce nebo nestihnete další díl vašeho oblíbeného seriálu a tak hledáte, jak se na video podívat zpětně. U filmů je to problém a málokdy je opakují, pokud ano, zase vám nemusí vyhovovat čas (repríza bývá většinou dopoledne).

Některé seriály lze zhlédnout znovu přes internetové stránky televizí zpětně, většinou je tato služba zpoplatněna nebo se dá zhlédnout jen poslední zmeškaný díl a do historie seriálu se opět není možné dostat bezplatně. Pokud nemáte v televizi funkci Smart TV a nemůžete ji připojit k internetu, na seriál se můžete mrknout leda tak přes stolní počítač, notebook, tablet a to už prostě není ono.

České portály na stahování datinfo-1641937_960_7201

Na českém internetu je spoustu portálů určených ke sdílení dat např. Ulož.to, Sdilej.cz, Datoid.cz, Webshare.cz, Fastshare.cz, edisk.cz, Hellspy.cz a mnoho dalších. Mnohé z nich určitě znáte. Všechny servery mají stejný záměr, nabízet úložiště pro filmy, hudbu a jiné soubory. Tyto servery mají i další záměr, a to na sdílení dat vydělat nemalé peníze. Některé portály nabízí stažení souboru zdarma při snížené rychlosti, ale čekat na film několik hodin je nic moc. Při vyšší či běžné rychlosti je nutné uhradit poplatek, většinou přes SMS, platební kartu nebo bankovní převod.

xShare.cz nabízí neomezené stahování ZDARMA

Mezi konkurenční portály určenými ke sdílení dat přichází začínající server xShare.cz s neomezeným stahováním i uploadováním zdarma, a to jen za cenu registrace ZDARMA. Registrujte se zdarma, vyplňte své údaje, e-mailovou adresu a vyčkejte na ověřovací e-mail, který přijde obratem. Po aktivaci můžete začít ihned stahovat nebo nahrávat data, a to rovnou i několik souborů současně. xShare.cz má mnoho dalších zajímavých funkcí např. přehrávání MP4 videí přímo z webu v plné HD kvalitě (HD značka u náhledu videa, modrá HD Ready, červená Full HD) apod. Stahovat lze při rychlém připojení k internetu, server má aktuální kapacitu 2000 Mbit/s. Ve spojení s příjemným designem a jednoduchým ovládáním stránek je stahování hračkou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient