Studium MBA

Studium MBA

Studium MBA je zárukou kvalitního vzdělání a získání nových vědomostí. Lze si tak rozšířit obzory a učit se od těch nejlepších odborníků. Je ale nutné si vybrat kvalitní školu.

Na trhu práce jsou stále rostoucí nároky, a proto studium MBA přináší mnoho výhod jako možnost lepšího pracovního uplatnění, získání lepšího zaměstnání, vyšší pozice a v neposlední řadě i vyšší finanční ohodnocení.

Studium MBA v Praze

Hledáte-li opravdovou kvalitu, zvolte si Business Institut EDU a.s. a zahajte vaše studium MBA v Praze. Zde se ke vzdělávání přistupuje jinak. Prioritou není jen vydělat peníze a přijmout největší počet účastníků studia. Cílem je předat opravdové znalosti, zkušenosti, inspiraci a vytvořit vzájemné partnerství. Cílem lektora je vzbudit zájem, zapojit studenta a společně živě diskutovat nad danou problematikou, která vychází přímo z praxe a pracovních zkušeností studentů i přednášejících.

 

Žádné prázdné fráze a nudné studium zde nečekejte. Moderní formou výuky zde lektoři aplikují teorii přímo do praxe. Výuka probíhá v českém jazyce kombinovanou formou studia v malých skupinách. Tedy propojením distanční formy e-learningu a lektorských setkání. Těšit se můžete na interaktivní workshopy a nečekejte, že vás zde nechají zahálet. Vtáhnou vás do studia tak, že budete nadšeni.

Najdete zde špičkový tým lektorů, těch nejlepších ve svých oborech, kteří se se studenty dělí o své praktické zkušenosti. Učíte se zde z chyb zkušených, než abyste se pak učili v praxi z chyb vlastních. V současnosti spolupracuje MBA v Praze s více než 170 lektory z různých profesních oblastí. Můžete si tedy zvolit z široké škály programů studia, například MBA Management, organizace a řízení, který přesně zapadá pod manažerské vzdělávání. Naleznete zde ale i spoustu jiných studijních programů.

Akreditace

Zárukou je i zaštítění následujícími institucemi. Business Institut je členem Accreditation Council for Business Schools and Programs – ACBSP. Jde o nejprestižnější americkou asociaci, zaměřující se přímo na zvyšování kvality vzdělávacích institucí. Současně je pražský Business Institut akreditován také předními akreditačními orgány International Association for Distance Learning -IADL a European Association for Business Studies EABS, dohlížejícími na kvalitu vzdělávacích programů. Business Institut také samozřejmě disponuje i českou akreditací udělenou Ministerstvem vnitra České republiky.

Úspěšné zakončení studia MBA a získaný MBA titul vám výrazně zvyšuje vaši reálnou cenu na trhu práce. Otevře se vám moře nových možností. 98 % absolventů studium na Business Institutu doporučuje a dalších 85 % absolventů potvrzuje návratnost jejich investice do tohoto studia a to již do 2 let. To si můžete i sami ověřit a přečíst si reference. Absolventi studia jsou v rámci Alumni klubu i nadále zváni na spoustu přednášek a vzdělávacích bloků. Pokud tedy dokončíte studium MBA v Praze a získáte MBA titul, dveře se za vámi jen tak nezavřou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient