Turnaj pro Marušku

Turnaj pro Marušku

Malí hokejisté si to rozdají ve fotbale ve prospěch kamarádky.

Charitativní fotbalový turnaj 2016 pro Marušku Procházkovou pořádá HC Slovan Ústí n. Labem v neděli 5. června 2016 za podpory investiční společnosti DEGIRANS SE, na fotbalovém hřišti Valtířov u Velkého Března.

Hrát bude každý s každým, turnaj v minifotbale je vypsán celkem pro 5 týmů, které naplní děti, narozené v roce 2008 a mladší.

Výtěžek z této soutěže bude odevzdán jejich postižené kamarádce.

Pikantní je na tom fakt, že většina hráčů sice jsou malí sportovci, ale hokejisté.

„Kluci se sami rozhodli poprat se za Marušku, byla to jejich volba, že ji chtějí právě tímto způsobem podpořit“, říká ing. Beata Pilná, představitelka sponzorské společnosti DEGIRANS SE. „Nikdo jim základní nápad nepodsunul. Myslím, že řada dospělých se může od nich učit…“ Turnaj na hřišti ve Valtířově proběhne ve znamení sportu „pro dobrou věc,“ ale stane se zároveň i místem pro empatii, přátelská setkání a zábavu. Zahrát fotbal, občerstvit se a pobavit, se tady můžou i dospělí – rodiče, diváci a také sponzoři. Celé nedělní klání vyvrcholí Soutěží o nejhezčího (nejkreativnějšího) fanouška.

O společnosti DEGIRANS SE

Společnost DEGIRANS SE (www.degirans.com) založili zkušení severočeští podnikatelé manželé Beata a Jaroslav Pilní před dvěma lety, s cílem podporovat start-upy a obecně prospěšné projekty z oblasti sociálního podnikání, ochrany životního prostředí a podpory obnovitelných zdrojů.

Činnost této společnosti je realizována ve třech velkých projektech:

IN-SPIRO – coworkingové centrum v Praze je projekt zaměřený na podporu zajímavých podnikatelských nápadů a rozvoj komunity (www.in-spiro.cz). Jde o oblíbené místo start-upistů, freelancerů a začínajících podnikatelů, kteří pro rozjezd svého byznysu potřebují kvalitní zázemí a komunitu, v rámci které si mohou předávat kontakty, zkušenosti a inspiraci.

SPACESPY – nová unikátní aplikace slovenského autora Richarda Olšovského. Tento projekt si jako nadějný start-up DEGIRANS SE vybrala, aby mu pomohla prorazit na evropský a světový trh. SPACESPY je geolokační vyhledávací síť (ke stažení zdarma), která představuje nejnovější generaci sociálního vyhledávání. Jde o multifunkční appku (https://www.spacespy.net/cz/register/44f405ce ), která sdružuje mnoho už známých funkcí a přidává k nim svoje další, zcela unikátní.

K nejzajímavějším patří možnost vydělávat peníze za příjem reklam, placených zpráv a v affiliate programu. Aplikace je pro jednotlivce i firmy, je vhodná k získávání informací, k zábavě, ke komunikaci s přáteli i k podnikání. Její uživatelé si průběžně můžou volit, které funkce chtějí využívat a které nikoli.

RRD – RYCHLE ROSTOUCÍ DŘEVINY – je projekt zaměřený na udržitelný rozvoj, jehož cílem je nákup či pronájem půdy v EU, popřípadě Asii a osázení této půdy rychle rostoucími dřevinami. Společnost DEGIRANS SE (www.degirans.com) se chce díky tomuto projektu stát plnohodnotným hráčem na poli energetiky a získat tak významný podíl na trhu. V současné době je projekt ve fázi získávání kapitálu.

Kontakt: DEGIRANS SE

Argentinská 38, 170 00 Praha 7

Cellphone: +420734609894

e-mail: info@degirans.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient