Řešení EET: jednoduše, přehledně a bezpečně

Již letos v prosinci se všech prodejců a poskytovatelů služeb v oblasti ubytování, stravování a pohostinství dotkne povinnost elektronické evidence služeb.

Zjednodušeně jde o on-line evidenci každé přijaté platby, která má zabránit dlouhodobému krácení daňové povinnosti ze strany podnikatelů.tablet-791050_960_720[1]

EET – Geniálně jednoduché řešení

Pokud se elektronická evidence služeb týká i vás, jistě zvažujete, jaké řešení pro vás bude to pravé. Máme pro vás skvělou zprávu! Vytvořili jsme jednoduché pokladní systémy pro malé restaurace, bary, kavárny, ubytovací a gastro provozy, které vám nabídnou více než jen prosté splnění povinnosti. Na počítači si nastavíte adresu provozovny, vzhled účtenky a naplníte ceník zbožím a službami, které poskytujete. Pokladnu si nainstalujete na mobilní telefon nebo tablet. Její obsluha je snadná a rychlá. Stačí pár kliků a je hotovo. Funguje rychle i bez připojení k internetu a po připojení data sama přenese. Prodejní doklady přenáší automaticky na bezpečné místo, kde jsou dobře uloženy a zabezpečeny. A na finanční správu je zasíláme za vás!

Skvělé funkce navíc

Nesčítejte už bankovky a mince! Jednoduše zadejte jejich počty do výčetky – a máte sečteno.

Chcete vědět, jak si vedou jednotlivé směny? Pokladnu můžete otevírat a uzavírat a díky tomu sledovat jejich prodeje.

Platba cizí měnou není žádným problémem. Pokladna akceptuje i cizí měny a na takovou úhradu vrací v českých korunách.printer-on-palm-grey

Bojíte se chyb při vracení na hotovost? Už nemusíte. Pokladna umí spočítat, kolik peněz máte vrátit.

Tisk účtenek doma i na cestách

Mobilní tiskárna účtenek je malá a přenosná. Lze ji napájet ze sítě a na jedno nabití jich vytisknete až 1000.

Prodeje pod kontrolou

Využijte všeho, co pokladna umí! Můžete ji mít stále u sebe. Pouhým stiskem tlačítka si zobrazíte přehled tržeb, a to v číslech i graficky. Sami se přesvědčíte, jak je vše již na první pohled jasné a přehledné. A pokud byste něčemu nerozuměli, jsme tu my. Rádi vám pomůžeme s instalací pokladny i jejím nastavením.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient